Kler

Kler w dziale sypialnia

Łóżka Materace Meble

Kler w dziele kuchnia

Meble

Kler w dziale informacje

Promocje Wiadomości Wydarzenia
Kler: Sofa Danza - W107

Kler: Sofa Danza - W107

2012-05-22 13:23:00

DANZA to zestaw nawiązujący do najnowszych trendów wzorniczych. Charakterystycznie profilowana platforma podstawy, doskonale komponuje się z linią podłokietników i oparć. Modułowa budowa pozwala na tworzenie niepowtarzalnych kanap z wykorzystaniem elementu z wysuniętym siedziskiem lub zestawień narożnikowych pozwalających tworzyć klasyczne układy pod kątem 90stopni jak również układy w kształcie półokręgów.

czytaj więcej
KLER Calypso W 105 -Sofa z wbudowanym łóżkiem

KLER Calypso W 105 -Sofa z wbudowanym łóżkiem

2012-01-10 08:40:00

Calypso to zestaw o współczesnej linii. Charakterystycznym elementem jest możliwość wyboru drugiej wersji boku, która wpływa na jego wygląd oraz wymiary. Calypso jest niezwykle wygodnym zestawem, wysokie oparcie zapewnia komfort dla osób o wyższym wzroście.

czytaj więcej
Kler: Sofa Opera - elegancja i wygoda

Kler: Sofa Opera - elegancja i wygoda

2011-10-27 14:13:00

Opera to zestaw wypoczynkowy o nowoczesnej linii wzorniczej. Podstawa oraz siedzisko w połączeniu z luźnymi poduszkami oparciowymi sprawiają wrażenie solidnej, masywnej bryły. Program Opera wyposażony został w regulowane oparcie, pozwalające zmienić wysokość wraz z automatycznym pogłębieniem siedziska. Podłokietniki zostały również wyposażone w system regulacji kąta nachylenia.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P