LECH modern fabrics

LECH modern fabrics w dziale pokój

Tekstylia i pościel

LECH modern fabrics w dziale informacje

Wiadomości

O firmie LECH modern fabrics

Firma LECH działa nieprzerwanie od 1979 r. Jest obecnie wiodącym importerem tkanin obiciowych. Doświadczenie zdobywane przez ponad 30 lat, pozwala idealnie dopasować asortyment do potrzeb Klientów. Ciągłe inwestowanie w rozwój pozwala nieustannie podnosić poziom ich obsługi. W ofercie marki LECH modern fabrics znajdują się tkaniny o nowoczesnym wzornictwie i kolorystyce. W 2015 roku firma wprowadziła także możliwość indywidualnego nadruku tkanin. Dzięki nowoczesnej technologii transferu można przenieść dowolny zaprojektowany wzór na niemalże każdą tkaninę poliestrową. Nieskończone możliwości wzornictwa, wysoka jakość i trwałość wydruku sprawiają, że rozwiązanie to może absolutnie zrewolucjonizować rynek tekstylny.

Feeria barw i ponadczasowe struktury - nowości od LECH modern fabrics

Feeria barw i ponadczasowe struktury - nowości od LECH modern fabrics

2016-03-03 14:00:00

Za nami zaledwie dwa miesiące nowego roku, a do oferty marki LECH modern fabrics dołączyło już kilka supermodnych kolekcji. AURA, ORION i ATOL to trzy propozycje, które łączy szeroka gama kolorystyczna i niezwykle ciekawa struktura. Dlatego nie dziwi fakt, że już zyskały imponujące grono wielbicieli. 

czytaj więcej
Czy wiesz, jak przechowywane są tkaniny meblowe

Czy wiesz, jak przechowywane są tkaniny meblowe

2015-06-07 12:51:00

Magazynowanie produktów to proces, z którym na co dzień mierzą się producenci i dystrybutorzy, nieustannie dążąc do jego ulepszania. Nie inaczej jest w branży tkanin obiciowych. Wytwórcy mebli oczekują nie tylko ciągłości i powtarzalności dostaw, ale przede wszystkim najwyższej jakości produktów bez uszczerbków, odkształceń i skaz. Kluczem do sukcesu jest ich odpowiednie przechowywanie.

czytaj więcej
Tkaniny drukowane na zlecenie - już dziś wyprzedź konkurencję

Tkaniny drukowane na zlecenie - już dziś wyprzedź konkurencję

2015-04-01 14:16:00

Każdy przedsiębiorca dąży do zyskania przewagi konkurencyjnej. Takim samym prawidłom podlega także rynek meblowy w Polsce. Indywidualny nadruk na tkaninach obiciowych to zupełnie nowe, rewolucyjne podejście do projektowania, dzięki któremu producenci mebli mogą tworzyć unikatowe artykuły, wyróżniające ich spośród innych dostawców.

czytaj więcej
Hot trendy w tkaninach obiciowych na 2015 rok

Hot trendy w tkaninach obiciowych na 2015 rok

2015-02-18 13:26:00

Nowy rok oznacza nowy początek, który dla wielu z nas wiąże się ze zmianą wyglądu własnego „M”. Niemałą rewolucję możemy przeprowadzić decydując się wyłącznie na wymianę kompletu wypoczynkowego czy sofy. Niezależnie od tego, na jaki mebel padnie wybór, warto przyjrzeć się najnowszym trendom w dziedzinie tkanin obiciowych. 

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P