TECHNISTONE

TECHNISTONE w dziele kuchnia

Meble Inne Meble Systemy kuchenne

TECHNISTONE w dziele łazienka

Inne Armatura sanitarna

TECHNISTONE w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia

O firmie TECHNISTONE

TECHNISTONE to wiodący europejski producent płyt wykonanych z konglomeratu kwarcowego i kwarcowo-granitowego z ponad 20-letnią historią. Centrala TECHNISTONE znajduje się w Republice Czeskiej – mieście Hradec Kralove, gdzie firma od 23 lat produkuje kamień konglomeratowy we włoskiej technologii Breton. Produkt dostępny jest w postaci płyt o najwyższej jakości, wysokiej higieniczności i licznych walorach estetycznych. TECHNISTONE jest również aktywnym członkiem ASTA Europe (Europejskiego Zrzeszenia Producentów kamienia Konglomeratowego), które kładzie duży nacisk na normy wg których produkowany jest kamień konglomeratowy. Ścisła kontrola jakości surowców, produkcji czy pakowania i wysyłki daje TECHNISTONE pewność, że klient końcowy  będzie zadowolony z użytkowania finalnego produktu. Posiadanie Certyfikatu ISO 9001, który jest sprawdzany i kontrolowany przez renomowaną niemiecką firmę TUV daje odbiorcom pewność najwyższej jakości materiału. Wszystkie materiały TECHNISTONE posiadają 10 lat gwarancji. 

Z czego wykonać podłogę w swoim domu lub mieszkaniu?

Z czego wykonać podłogę w swoim domu lub mieszkaniu?

2017-09-27 11:51:08

Jesteś na etapie wykańczania swojego domu lub mieszkania i nie wiesz z czego wykonać podłogę? Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy przegląd najpopularniejszych powierzchni podłogowych. 

czytaj więcej
Perfekcyjne zwieńczenie kominka z materiałem Technistone

Perfekcyjne zwieńczenie kominka z materiałem Technistone

2017-08-29 12:09:00

Możliwości związanych z wykończeniem kominków jest naprawdę wiele. Jak się okazuje, największą popularnością cieszy się kamień - stanowi on prawdziwą dekorację naszego wnętrza, jest ponadczasowy, a zarazem bardzo trwały. Na który jednak się zdecydować - kamień tradycyjny czy udoskonalony technologicznie? Porad udziela ekspert Technistone.

czytaj więcej
Stylowy i funkcjonalny parapet?

Stylowy i funkcjonalny parapet?

2017-07-05 12:36:00

Parapety wewnętrzne to bardzo ważne elementy wykończenia wnętrz. Pełnią one szereg funkcji praktycznych, a przy tym dopełniają wygląd stolarki, wpływając na efekt finalny całej stylizacji. Podpowiadamy, dlaczego warto wykonać je z konglomeratu kwarcytowego Technistone.

czytaj więcej
Nowoczesna łazienka z naturalnymi akcentami

Nowoczesna łazienka z naturalnymi akcentami

2017-06-26 11:15:29

Łazienki wykończone naturalnymi materiałami coraz częściej goszczą na okładkach katalogów wnętrzarskich. Nic w tym dziwnego, w końcu drewno i kamień świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach tego typu zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

czytaj więcej
Innowacje u stóp - oryginalne sposoby na wykończenie podłogi

Innowacje u stóp - oryginalne sposoby na wykończenie podłogi

2015-11-24 11:24:00

W ostatnich latach jednym z najczęstszych dylematów, przed którymi stawały osoby urządzające mieszkanie, było: „podłoga drewniana czy panele?”. Dzisiaj rynek pokryć podłogowych jest niezwykle różnorodny i oferuje konsumentom posadzki wykonywane z rozmaitych surowców: od korka przez kauczuk aż po szkło.

czytaj więcej
Technistone: Piękno zaklęte w kamieniu - Crystal Polar White

Technistone: Piękno zaklęte w kamieniu - Crystal Polar White

2015-02-26 12:11:00

Nowoczesne wnętrze to nie tylko modne formy i wzory, ale również nowatorskie materiały, które łączą unikalną estetykę z nadzwyczajną funkcjonalnością. TECHNISTONE Crystal Polar White to naturalny surowiec poddany technologicznym przekształceniom, dzięki którym posiada piękny wygląd śnieżnobiałego kamienia oraz doskonałe właściwości fizyczne.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P