Globalo

Globalo w dziele kuchnia

Kolekcje sprzętów agd

Globalo w dziele łazienka

Wyposażenie
Kolorowy okap marki Globalo

Kolorowy okap marki Globalo

2014-04-25 14:39:00

Żadna Pani Domu nie może się bez niego obejść. Do niedawna traktowany był przez wiele osób, jako mało atrakcyjny element wyposażenia kuchni. Okap, bo o nim mowa, powinien być nie tylko estetyczny, cichy i wydajny, lecz również dopasowany do zabudowy. Aktualnie okap to nieoceniona pomoc w utrzymaniu czystości oraz doskonały element dekoracyjny. 

czytaj więcej
Globalo: Okap kuchenny Berasso

Globalo: Okap kuchenny Berasso

2013-12-10 11:35:00

Okap kuchenny Berasso doskonale podkreśli elegancki design Twojej kuchni. To ekskluzywne połączenie czarnego szkła, czarnej stali oraz elementu dekoracyjnego okalającego czaszę okapu wykonanego z tworzywa. Element ten dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych: czerwony, kremowy, zielony, czarny i biały .

czytaj więcej
Globalo: Okap wysypowy - Argentelo 80.1 White Max

Globalo: Okap wysypowy - Argentelo 80.1 White Max

2013-12-10 11:30:00

Argentelo to nowoczesny okap, który bardzo dobrze sprawdzi się w dużych otwartych pomieszczeniach kuchennych. Korpus okapu oraz osłona filtrów aluminiowych są wykonane z białego szkła. Jest wyposażony w energooszczędne diody Power Led, które doskonale oświetlą płytę kuchenną podczas przygotowywania smakowitych potraw.

czytaj więcej
Globalo: Okap blatowy Bora Classic CKAS

Globalo: Okap blatowy Bora Classic CKAS

2013-10-29 12:13:00

Obecnie coraz więcej osób poszukuje nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które pozwolą efektywnie usunąć niepotrzebne zapachy z kuchni a także zapewnić komfortowe warunki pracy w kuchni. Okapy Bora to rewelacyjne połączenie okapu z płytą indukcyjną które posiadają bardzo dobre parametry techniczne oraz świetny design.

czytaj więcej
Globalo: Okap wysypowy Sareto isola 90.1 MAX

Globalo: Okap wysypowy Sareto isola 90.1 MAX

2013-10-29 12:00:00

Poszukujesz solidnego, skutecznego i cichego okapu kuchennego? Okap Sareto jest właśnie takim urządzeniem. Wykonany ze stali nierdzewnej z teleskopowymi maskownicami, może być zamontowany w każdej, nawet bardzo wysokiej kuchni. Oświetlenie halogenowe skutecznie ułatwi pracę przy płycie kuchennej, jednocześnie tworząc w Twojej kuchni ciepłą, przytulną atmosferę.

czytaj więcej
Okap wyspowy Cylindro Isola  Black od firmy Globalo

Okap wyspowy Cylindro Isola Black od firmy Globalo

2012-08-20 10:00:00

Okrągły okap wyspowy wyróżniający się prostotą i nowoczesną stylistyką. Oryginalna forma przypominająca tubę to gwarant urządzenia, obok którego żaden wzrok nie przejdzie obojętnie. Idealny dla miłośników łagodnych i innowacyjnych kształtów. Oświetlenie diodowe, zarówno podczas pracy jak i w trakcie przebywania w kuchni w ogóle, da komfort i stworzy przyjazną, ciepłą atmosferę.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P