Dutchhouse

Dutchhouse w dziale pokój

FOTELE i PUFY Meble
Wyższy poziom relaksu

Wyższy poziom relaksu

2017-06-19 09:21:00

Świeci słońce, jest ciepło, a my, wygodnie usadowieni, sączymy drinka  i niespiesznie gawędzimy z przyjaciółmi. Takie leniwe, letnie popołudnie mogłoby trwać wiecznie.

czytaj więcej
Ogród w wersji mini

Ogród w wersji mini

2017-04-05 12:36:00

Czy już urządziłaś swój przydomowy ogródek, taras albo balkon? Jeszcze nie? To się pospiesz! Przecież już przyszła piękna wiosna.

czytaj więcej
Błękit we wnętrzach Dutchhouse

Błękit we wnętrzach Dutchhouse

2016-12-07 10:39:00

Barwa nieba i morza równie pięknie jak w przyrodzie wygląda we wnętrzach. Wnosi do nich relaksującą atmosferę , wywołującą miłe skojarzenia z otwartą przestrzenią. Ale jej jeszcze większą zaletą jest to, że tworzy udane kompozycje z innymi kolorami, zwłaszcza neutralnymi. 

czytaj więcej
Witamy w dżungli - najnowsze trendy w aranżacji wnętrz

Witamy w dżungli - najnowsze trendy w aranżacji wnętrz

2016-09-14 10:29:00

Za oknami chłód i plucha, a w naszych domach panuje gorący tropikalny klimat. Niemożliwe? A jednak! Wystarczy udekorować wnętrza zgodnie z najnowszymi trendami, zaprezentowanymi na ostatnich targach mebli i przedmiotów dekoracyjnych Maison & Objet w Paryżu.

czytaj więcej
Kompaktowy pokój nastolatka

Kompaktowy pokój nastolatka

2016-07-05 14:48:00

Sypialnia, gabinet, garderoba, salonik i plac zabaw - tyle funkcji trzeba zmieścić w pokoju młodego człowieka. Funkcjonalne i estetyczne urządzenie dużego pomieszczenia nie jest problemem, ale małego graniczy już ze sztuką. Na szczęście, producenci podsuwają nam rozwiązania, które ułatwiają to zadanie.

czytaj więcej
Dutchhouse: Eko jest piękne

Dutchhouse: Eko jest piękne

2016-04-07 12:24:00

Ekologia to nie chwilowa moda, ale trwały element, który wpływa na nasze codzienne życie. Ekologia to także sposób, w jakim mieszkamy. Coraz częściej projektanci decydują się na używanie odpowiedzialnych społecznie surowców do tworzenia produktów, które trafiają do naszych domów i mieszkań. Bardzo dobrym przykładem jest holenderski nurt eko designu. 

czytaj więcej
Wygoda w parze z urodą - meble LONC

Wygoda w parze z urodą - meble LONC

2016-03-08 11:29:00

Rzucając okiem na obraz czy rzeźbę, widzimy tylko formę i kolorystykę. Dopiero po uważnym spojrzeniu, wczuwamy się w nastrój dzieła i dostrzegamy cechy decydujące o jego urodzie i niepowtarzalnym charakterze. Podobnie jest z produktami firmy Lonc. Im dłużej na nie patrzymy, tym  widzimy więcej detali wyróżniających je spośród innych. 

czytaj więcej
Natura jest trendy

Natura jest trendy

2016-02-03 12:50:00

Do wnętrz wkracza przyroda z całą swą bujną i bezpretensjonalną urodą. Przynajmniej tak wynika z tego, co liczący się w świecie designu projektanci i producenci pokazali na targach artykułów wyposażenia wnętrz Maison & Objet , które właśnie zakończyły się w Paryżu. 

czytaj więcej
Designerskie lampy DARK

Designerskie lampy DARK

2015-12-08 09:55:00

Tworzenie lamp, które są w stanie odmienić nie do poznania nawet najnudniejsze wnętrze jest mottem belgijskiego producenta oświetlenia Dark. Mimo stosunkowo krótkiej historii, firma dała się poznać jako kuźnia innowacyjności i ciekawego wzornictwa, za co została  uhonorowana wieloma nagrodami. Przyciąga do siebie coraz więcej projektantów o nazwiskach liczących się w świecie designu, czego efektem są odbiegające od sztampy produkty.

czytaj więcej
Oświetlenie w pokoju dziennym Dutchhouse

Oświetlenie w pokoju dziennym Dutchhouse

2015-11-12 10:34:00

Rolę światła trudno przecenić. Nie tylko ułatwia swobodne poruszanie się po zapadnięciu zmroku oraz wykonywanie wszelkich czynności, ale też podkreśla urodę wnętrza i uwydatnia efektowne elementy wystroju. Może również wprowadzać w dobry nastrój lub przeciwnie - drażnić, a nawet przygnębiać. Najlepiej zastosować kilka źródeł światła, tak by w zależności od sytuacji i potrzeb móc swobodnie regulować jego intensywność.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P