Dutchhouse

Dutchhouse w dziale pokój

FOTELE i PUFY Meble
Nowe oblicze stylu holenderskiego

Nowe oblicze stylu holenderskiego

2018-01-05 11:50:00

Współczesne style, chociaż mają niezmienne cechy, ewoluują, dopasowując się do modnych trendów i podążających za nimi upodobań ludzi. Nie inaczej jest z bardzo popularnym w ostatnich latach stylem holenderskim. On również w niemal każdym sezonie przybiera nieco inne oblicze. A jak będzie wyglądał w 2018 roku? 

czytaj więcej
Błękit we wnętrzach Dutchhouse

Błękit we wnętrzach Dutchhouse

2016-12-07 10:39:00

Barwa nieba i morza równie pięknie jak w przyrodzie wygląda we wnętrzach. Wnosi do nich relaksującą atmosferę , wywołującą miłe skojarzenia z otwartą przestrzenią. Ale jej jeszcze większą zaletą jest to, że tworzy udane kompozycje z innymi kolorami, zwłaszcza neutralnymi. 

czytaj więcej
Witamy w dżungli - najnowsze trendy w aranżacji wnętrz

Witamy w dżungli - najnowsze trendy w aranżacji wnętrz

2016-09-14 10:29:00

Za oknami chłód i plucha, a w naszych domach panuje gorący tropikalny klimat. Niemożliwe? A jednak! Wystarczy udekorować wnętrza zgodnie z najnowszymi trendami, zaprezentowanymi na ostatnich targach mebli i przedmiotów dekoracyjnych Maison & Objet w Paryżu.

czytaj więcej
Jak zaaranżować pokój ucznia

Jak zaaranżować pokój ucznia

2015-07-08 12:32:00

Bezpowrotnie skończyły się czasy, kiedy pokoje dziecięce urządzaliśmy sprzętami niepotrzebnymi już w innych pomieszczeniach. Teraz zwracamy większą uwagę i na funkcjonalność, i na estetykę ich wyposażenia, choćby dlatego, że producenci oferują duży wybór mebli i dodatków przeznaczonych do tego typu wnętrz. Wiele z nich ma na tyle efektowny wygląd, że z powodzeniem odnalazłoby się także w gabinetach, a nawet salonach dorosłych domowników.

czytaj więcej
Jak urządzić białą sypialnię?

Jak urządzić białą sypialnię?

2015-05-08 09:25:00

Biel to idealny kolor do sypialni, choćby dlatego, że sprawia wrażenie czystości i schludności. Poza tym, jak każda neutralna barwa, działa obojętnie - nie pobudzi nas więc ani nie zdenerwuje przed snem. Ma również właściwość optycznego powiększania wnętrza, co w przypadku niewielkiego pomieszczenia (a zazwyczaj w takich śpimy) ma istotne znaczenie. Aby biały wystrój nie wydawał się monotonny, a przez to nudny, warto pomyśleć o meblach i dodatkach dekoracyjnych, które przyciągają wzrok formą albo szczegółem zdobniczym. Weźmy na przykład szafę Stijn firmy Woood przywodzącą na myśl dawne szkolne szafki. Poziome otwory-wywietrzniki w drzwiach oraz uchwyty rozbijają optycznie masywną bryłę, a nóżki dodają jej lekkości. Idealnym uzupełnieniem tego mebla są szafki nocne o industrialnym charakterze firmy HK Living. Natomiast osobom, które lubią mieszać style, ta sama firma proponuje stoliki z pnia drzewa - surowe i naturalne. 

czytaj więcej
Kolory, wzory, materiały - Trendy Dutchhouse 2015

Kolory, wzory, materiały - Trendy Dutchhouse 2015

2015-02-09 15:25:00

Najnowsze trendy w designie pokazują, że teraz dla projektantów równie ważne jak forma przedmiotów jest to, co mniej rzuca się w oczy - wygoda użytkowników i troska o środowisko naturalne.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P