Max-Fliz

Max-Fliz w dziale pokój

Meble wypoczynkowe

Max-Fliz w dziale sypialnia

Łóżka Meble

Max-Fliz w dziele łazienka

Armatura sanitarna Kabiny / wanny

Max-Fliz w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia
Praktyczne porady dotyczące oświetlenia łazienki

Praktyczne porady dotyczące oświetlenia łazienki

2016-05-10 12:44:00

Na etapie projektowania łazienki bardzo ważny jest wybór odpowiedniego oświetlenia. Jest ono kluczowe, nie tylko jako element aranżacji wnętrz, ale również aby łazienka była w pełni funkcjonalna, a korzystanie z niej przyjemne i bezpieczne.

czytaj więcej
Drewniane drzwi i podłogi - design czy tradycja

Drewniane drzwi i podłogi - design czy tradycja

2015-12-29 10:38:00

Drewno wraca do łask i staje się materiałem coraz bardziej prestiżowym. Emanuje naturalnym pięknem, dzięki czemu może być mocnym akcentem dekoracyjnym w przestrzeni domu. Różnorodne odcienie, ciekawa struktura słoi, przyjemność w dotyku - to tylko niektóre z walorów elementów drewnianych, docenianych przez architektów.

czytaj więcej
Nowości oświetleniowe 2016

Nowości oświetleniowe 2016

2015-12-18 11:49:00

Wraz z końcem roku pojawiły się nowe propozycje firmy MaxLight, wpisujące się w aktualne trendy branży oświetleniowej. Katalog najnowszych projektów tworzą lampy inspirowane nurtami minimalistycznymi oraz industrialnymi, lecz w znacznie bardziej przytulnej i atrakcyjnej odsłonie.

czytaj więcej
Led światłem dzisiejszych czasów

Led światłem dzisiejszych czasów

2015-11-09 11:29:00

Tradycyjne żarówki odchodzą do lamusa. Powodem tej generacyjnej zmiany stała się technologia LED, która całkowicie zrewolucjonizowała podejście do oświetlenia. Kusi nie tylko swoją żywotnością, ale także wpisuje się w najnowsze trendy ekologiczne oraz designerskie. Oświetlenie typu LED łączy estetykę form z oszczędnością, i coraz śmielej wkracza do naszych domów

czytaj więcej
Jesienno zimowe trendy kanapowe

Jesienno zimowe trendy kanapowe

2015-10-23 12:49:00

Wielkimi krokami zbliża się do nas zima, która nieodłącznie kojarzy się z czasem spędzanym w ciepłym domu na wygodnej sofie. Dlatego chcemy przyjrzeć się „trendom kanapowym” i znaleźć inspirację dla swojego salonu.

czytaj więcej
SHOWROOM,  w którym dotkniesz przepychu

SHOWROOM, w którym dotkniesz przepychu

2015-08-31 11:57:00

Zobaczyć, dotknąć, poczuć… doświadczamy otaczającego nas świata wszystkimi zmysłami. Dlatego projektując wystrój wnętrza także powinniśmy móc dokładnie zbadać wygląd, materiał i jakość wykonania każdego z elementów aranżacji pomieszczenia tak, by mogły one ze sobą jak najlepiej współgrać i stworzyć dla nas miejsce, o którym zawsze marzyliśmy.

czytaj więcej
Nowoczesny design blisko natury

Nowoczesny design blisko natury

2015-06-25 14:54:00

Dominujące obecnie trendy w aranżacji wnętrz pokazują, że naturalne materiały, jak np. drewno, są nam niezwykle bliskie. Swoje miejsce znajdują w nowoczesnych wnętrzach urządzonych w różnych stylach, dodając im ciepła i niejako łącząc nas z naturą, z którą w codziennym biegu mamy coraz mniejszą styczność.

czytaj więcej
Noc Architektów z Evą Minge

Noc Architektów z Evą Minge

2015-06-23 13:21:00

ARCHINALIA 2015, czyli katowickie spotkanie projektantów, designerów i branży wnętrzarskiej, stało się okazją do wymiany doświadczeń w dziedzinie architektury i projektowania użytkowego.

czytaj więcej
Przygotuj ogród na wiosnę - przegląd mebli ogrodowych

Przygotuj ogród na wiosnę - przegląd mebli ogrodowych

2015-04-14 12:33:00

Ogród jest zieloną częścią naszego domu, w której spędzamy dużo czasu zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Zażywamy w nim relaksu i kąpieli słonecznych, spożywamy posiłki, organizujemy spotkania towarzyskie i rodzinne, które trwają często do późnych godzin wieczornych. Sekretem udanego wypoczynku w ogrodzie jest jego wyposażenie.

czytaj więcej
Wygodny design w sypialni

Wygodny design w sypialni

2015-02-16 17:11:00

Wiele mówi się o tym, że kuchnia jest sercem domu. Choć zazwyczaj tętni w niej życie, to w sypialni odpoczywamy i regenerujemy siły. Dlatego też niezwykle ważne jest, aby urządzić ją tak, by była piękna i wygodna. O czym należy pamiętać podczas jej projektowania?

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P