Miele

Miele w dziele kuchnia

Kolekcje sprzętów agd

Miele w dziele łazienka

Sprzęt AGD

Miele w dziale informacje

Wydarzenia
Nowa linia urządzeń Miele SmartLine

Nowa linia urządzeń Miele SmartLine

2017-06-09 12:24:00

Linia SmartLine to innowacyjne urządzenia, które dzięki nowoczesnemu i eleganckiemu wzornictwu na bazie czarnego szkła, są doskonałą propozycją do zastosowania w kuchniach otwartych na salon w najbardziej stylowych wnętrzach. Wszystkie elementy można ze sobą dowolnie zestawiać zgodnie z własnymi preferencjami. Płyty SmartLine można integrować z blatem lub zamontować na blacie.

czytaj więcej
Muzyczna inspiracja z… wyciągu

Muzyczna inspiracja z… wyciągu

2017-01-24 07:18:00

Jak przyjemnie spędzić czas w kuchni podczas gotowania? Miele znalazło na to doskonały sposób - Black Wing Music, wyciąg ze zintegrowanymi głośnikami. Debiutujące podczas tegorocznych targów Living Kitchen w Kolonii urządzenie to doskonała jakość dźwięku podczas gotowania przy zachowaniu najwyższych standardów filtracji.

czytaj więcej
Miele - Chłodziarka na wino do zabudowy 45 cm

Miele - Chłodziarka na wino do zabudowy 45 cm

2016-03-17 12:05:00

Optymalne warunki przechowywania wina w kompaktowej formie - oto, co oferuje chłodziarka na wino Miele do wysokiej zabudowy.  Od teraz , aby cieszyć się trwałością najszlachetniejszych roczników, nie musimy posiadać własnej piwniczki czy szukać w kuchni dodatkowego miejsca na duże urządzenie.

czytaj więcej
Miele: Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym - perfekcyjna kombinacja

Miele: Zestawy urządzeń CombiSet z wyciągiem nablatowym - perfekcyjna kombinacja

2016-03-09 10:44:00

Oferta zestawów urządzeń CombiSet firmy Miele to rozwiązanie dla osób poszukujących kulinarnych wrażeń na najwyższym poziomie. Dzięki niej możemy zaprosić pod swój dach urządzenia zaczerpnięte z profesjonalnych kuchni. Nowością w rodzinie CombiSet jest wyciąg nablatowy, który pozwala na nieograniczoną przyjemność gotowania wolnego od oparów. 

czytaj więcej
Miele: Chłodziarko-zamrażarki serii K 20.000

Miele: Chłodziarko-zamrażarki serii K 20.000

2016-02-15 11:17:00

Listy zakupów, plany lekcji, wizyty u lekarza - w wielu domach informacje te, zapisane na kartkach,  przyczepiane są magnesami do drzwi lodówki. Nowa chłodziarko-zamrażarka BlackBoard Edition firmy Miele ze specjalną powierzchnią pełniącą funkcję tablicy, zmienia centrum zarządzania domem na bardziej praktyczne i eleganckie. Ta oraz inne wyjątkowe wersje drzwi, są najbardziej charakterystycznymi cechami serii K 20.000 - pięciu wolnostojących chłodziarko- zamrażarek. Ich znaki szczególne to nowoczesny design, brak uchwytów na froncie, najwyższa klasa energooszczędności oraz bogate wyposażenie.
 

czytaj więcej
Szuflada do pakowania próżniowego Miele - wiele sposobów na kulinarną przygodę

Szuflada do pakowania próżniowego Miele - wiele sposobów na kulinarną przygodę

2016-01-11 12:05:00

Nowa szuflada do pakowania próżniowego Miele (EVS 6114 i EVS 6214) to urządzenie, które wyróżnia wiele możliwości zastosowań. Jej podstawowa funkcjonalność to pakowanie próżniowe. Druga to przygotowanie produktów do gotowania metodą profesjonalnych kucharzy - sous-vide. Sposobów na kulinarną przygodę z szufladą jest jednak więcej.

czytaj więcej
Miele: Najwyższa moc w zasięgu ręki

Miele: Najwyższa moc w zasięgu ręki

2015-10-19 11:12:00

Jak połączyć najwyższą efektywność energetyczną i maksymalny poziom mocy w tym samym czasie? Odpowiedź na to pytanie znaleźli inżynierowie firmy Miele tworząc odkurzacze z wyjątkową funkcją Boost. To rozwiązanie dla osób oczekujących bezkompromisowo najlepszych rezultatów odkurzania.

czytaj więcej
Ulepszone zmywarki Miele Edition Eco Comfort - Ciche, delikatne i ekologiczne

Ulepszone zmywarki Miele Edition Eco Comfort - Ciche, delikatne i ekologiczne

2014-12-15 13:11:00

Nasze potrzeby są różne, ale oczekiwanie względem zmywarek zawsze jedno - czyste i błyszczące naczynia. Dla tych, którzy stawiają tym urządzeniom najwyższe wymagania Miele proponuje nowe zmywarki Edition EcoComfort. Wyjątkowo energooszczędne a przy tym delikatne, łączą zalety klasycznych zmywarek Miele z pakietem technologicznych nowości.

czytaj więcej
Miele wyznacza nowe trendy w indukcji -  trzy nowe płyty indukcyjne

Miele wyznacza nowe trendy w indukcji - trzy nowe płyty indukcyjne

2014-11-24 12:20:00

Czy o płycie indukcyjnej w kuchni powiedziano już wszystko? Miele udowadnia, że nic bardziej mylnego. W kuchni liczy się nie tylko najwyższa jakość urządzeń, ale także estetyka spożywania i przygotowania posiłków. Miele z powodzeniem łączy te cechy godząc klasyczną solidność wykonania ze stylowym, nowoczesnym designem. Z myślą o rosnących potrzebach Klientów powstały trzy nowe płyty indukcyjne Miele, które wyznaczają trendy w nowoczesnej kuchni i wysoko podnoszą poprzeczkę konkurencji. Płyty cechuje wysoka moc 7,4 kW oraz funkcja Con@ctivity 2.0 gwarantująca bezproblemową komunikację radiową pomiędzy płytą i wyciągiem. Dzięki temu gotowanie jest jeszcze prostsze, energooszczędne i przyjemniejsze

czytaj więcej
Miele: Klimatyczny design - nowy wyciąg DA 6890 Levantar

Miele: Klimatyczny design - nowy wyciąg DA 6890 Levantar

2014-09-12 14:12:00

Kuchnia, jako serce domu, często jest miejscem spotkań całej rodziny albo przyjaciół. Idąc z duchem czasu coraz częściej urządzamy przestrzeń w sposób minimalistyczny, nadając jej całkowicie indywidualny charakter. Takie też powinny być urządzenia, dopełniające wygląd nowoczesnej kuchni: innowacyjne oraz funkcjonalne, ale nie zaburzające purystycznej aranżacji. Inżynierowie firmy Miele wyszli naprzeciw oczekiwaniom klientów szukających purystycznych rozwiązań, tworząc wyjątkowy wyciąg nablatowy DA 6890 Levantar, który widoczny jest jedynie wtedy, gdy jest to naprawdę potrzebne.

czytaj więcej
< 1 2 3 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P