Morgan&Moller

Morgan&Moller w dziale pokój

FOTELE i PUFY SOFY Stoły i stoliki
Zmontuj sobie beton!

Zmontuj sobie beton!

2016-10-24 10:14:00

Beton architektoniczny to już nie tylko posadzki, płyty elewacyjne, dekory strukturalne czy ozdobne akcesoria. Ogromny potencjał projektowy tego materiału stał się inspiracją niebanalnych i nowatorskich pomysłów. Meble z betonu architektonicznego to kwintesencja nowoczesnego designu. Są odważnym rozwiązaniem, które wprowadza do wnętrza nowoczesny minimalizm i industrialny styl.

czytaj więcej
W biurach z betonu

W biurach z betonu

2016-09-08 10:19:00

Nowoczesna biurowa przestrzeń charakteryzuje się funkcjonalnością, minimalizmem i elegancją. W koncepcję tę wpisuje się beton architektoniczny, który coraz częściej pojawia się w przestrzeniach publicznych. Surowy, monolityczny charakter tego materiału potrafi stworzyć modną, przestronną i wizerunkową aranżację biurową.

czytaj więcej
Stylowo-betonowo  - świecznik Stylus

Stylowo-betonowo - świecznik Stylus

2016-06-16 13:29:00

Surowy, minimalistyczny i prosty - taki właśnie jest beton. Czy może powstać z niego stylowy barokowy świecznik? Okazuje się, że jak najbardziej! Z nieoczywistych połączeń materiału i formy rodzą się zaskakujące projekty, których nie sposób przeoczyć. 

czytaj więcej
Letni salon w szarościach betonu

Letni salon w szarościach betonu

2016-05-19 12:59:00

Lato to pora roku, kiedy dni są dłuższe, a noce cieplejsze. By czerpać radość z ich uroków warto zadbać o przydomową przestrzeń - taras czy balkon. To miejsce, gdzie można nieco zaszaleć postawić na niecodzienne rozwiązania aranżacyjne, na przykład… betonowe meble. Odpowiednia aranżacja pozwoli nam zyskać w okresie letnim „dodatkowy salon”.

czytaj więcej
Małe formy od Morgan & Möller

Małe formy od Morgan & Möller

2016-04-08 14:52:26

Trend na kolory, struktury i geometrię dotyczy także betonu architektonicznego. Tej wiosny, kojarzący się z ogromnymi, monolitycznymi budowlami, beton zyskuje nieoczekiwanie niewielkie, lekkie formy. Za sprawą marki Morgan & Möller trafia do naszych wnętrz w postaci małych, kolorowych dekorów i magnesików.

czytaj więcej
Porozmawiajmy przy kawie i… betonie

Porozmawiajmy przy kawie i… betonie

2016-03-03 10:21:00

Stolik kawowy to nieodłączny element zestawu wypoczynkowego. Bardzo często stanowi centralny punkt salonu. Ciekawa forma tego niepozornego mebla może stać się mocnym akcentem aranżacyjnym, nadającym przestrzeni określony charakter. Stoliki z betonu architektonicznego wprowadzą do salonu modny, industrialny klimat.

czytaj więcej
Post-przemysłowe ognisko domowe

Post-przemysłowe ognisko domowe

2016-02-05 12:30:00

Historia loftów sięga drugiej połowy XX wieku. To właśnie w tym czasie nowojorscy artyści przekształcali pofabryczne wnętrza w swoje pracownie, a potem w powierzchnie mieszkalne. Obecnie mieszkania w stylu amerykańskich loftów to nowoczesne i luksusowe przestrzenie, w których króluje design i beton architektoniczny.

czytaj więcej
Słowa zaklęte w betonie

Słowa zaklęte w betonie

2015-12-14 12:50:50

Typografia we wnętrzach to dobry sposób na personalizację domowej przestrzeni. Do wyboru mamy litery w formie plakatów, naklejek, a także przestrzennych elementów dekoracyjnych wykonanych z przeróżnych materiałów. Ciekawym pomysłem jest alfabet odlany z betonu architektonicznego doskonale pasujący do wnętrz w stylu industrialnym, ale nie tylko.

czytaj więcej
W ogrodach z betonu…

W ogrodach z betonu…

2015-05-12 12:13:00

Podczas długiej zimy z utęsknieniem czekamy na pierwsze ciepłe dni, które będziemy mogli spędzić na łonie natury - w ogródkach i na tarasach. Przepis na piękną przestrzeń przydomową to nie tylko odpowiedni dobór roślin, ale także mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych. Te z betonu architektonicznego stanowią nowoczesną i stylową oprawę przyrody oraz oryginalną alternatywę dla popularnych mebli drewnianych czy rattanowych.

czytaj więcej
Pif-paf i puf - rewolucyjny mebel - Pentagon

Pif-paf i puf - rewolucyjny mebel - Pentagon

2015-04-21 14:25:00

Wielofunkcyjny przedmiot codziennego użytku, taki, na którym można siąść, zjeść, ale też ustawić rzeczy, praktyczny i estetyczny zarazem to ideał projektowy. Próbą jego osiągnięcia jest mebel Pentagon Morgan & Möller: stolik, siedzisko i puf w jednym. 

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P