Morgan&Moller

Morgan&Moller w dziale pokój

FOTELE i PUFY SOFY Stoły i stoliki
Porozmawiajmy przy kawie i… betonie

Porozmawiajmy przy kawie i… betonie

2016-03-03 10:21:00

Stolik kawowy to nieodłączny element zestawu wypoczynkowego. Bardzo często stanowi centralny punkt salonu. Ciekawa forma tego niepozornego mebla może stać się mocnym akcentem aranżacyjnym, nadającym przestrzeni określony charakter. Stoliki z betonu architektonicznego wprowadzą do salonu modny, industrialny klimat.

czytaj więcej
Pif-paf i puf - rewolucyjny mebel - Pentagon

Pif-paf i puf - rewolucyjny mebel - Pentagon

2015-04-21 14:25:00

Wielofunkcyjny przedmiot codziennego użytku, taki, na którym można siąść, zjeść, ale też ustawić rzeczy, praktyczny i estetyczny zarazem to ideał projektowy. Próbą jego osiągnięcia jest mebel Pentagon Morgan & Möller: stolik, siedzisko i puf w jednym. 

czytaj więcej
Wypocznij na betonie! - Morgan & Möller

Wypocznij na betonie! - Morgan & Möller

2015-02-18 09:41:43

Sofa, najważniejszy element salonu, miejsce wypoczynku. Idealna do oglądania telewizji, słuchania muzyki, relaksu. Czy tak przyjemnie kojarzony mebel może być wykonany z materiałów takich jak kamień czy beton? Projektanci marki Morgan & Möller udowadniają, że sofa z betonu to nie tylko niezwykle dizajnerski przedmiot pożądania, ale także wygodnai przyjemna kanapa.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P