Morgan&Moller

Morgan&Moller w dziale pokój

FOTELE i PUFY SOFY Stoły i stoliki
Letni salon w szarościach betonu

Letni salon w szarościach betonu

2016-05-19 12:59:00

Lato to pora roku, kiedy dni są dłuższe, a noce cieplejsze. By czerpać radość z ich uroków warto zadbać o przydomową przestrzeń - taras czy balkon. To miejsce, gdzie można nieco zaszaleć postawić na niecodzienne rozwiązania aranżacyjne, na przykład… betonowe meble. Odpowiednia aranżacja pozwoli nam zyskać w okresie letnim „dodatkowy salon”.

czytaj więcej
Wypocznij na betonie! - Morgan & Möller

Wypocznij na betonie! - Morgan & Möller

2015-02-18 09:41:43

Sofa, najważniejszy element salonu, miejsce wypoczynku. Idealna do oglądania telewizji, słuchania muzyki, relaksu. Czy tak przyjemnie kojarzony mebel może być wykonany z materiałów takich jak kamień czy beton? Projektanci marki Morgan & Möller udowadniają, że sofa z betonu to nie tylko niezwykle dizajnerski przedmiot pożądania, ale także wygodnai przyjemna kanapa.

czytaj więcej
Minimalizm w najczystszej formie. Meble z betonu

Minimalizm w najczystszej formie. Meble z betonu

2014-09-17 12:11:00

Chłodna, surowa architektura utożsamiana jest z Europą Zachodnią. Duże powierzchnie, wysokie kondygnacje oraz otwarta przestrzeń, dają pole do popisu kreatywności w urządzaniu wnętrza. Sprzyjają przede wszystkim aranżacjom z wykorzystaniem niekonwencjonalnych materiałów, takich jak beton. Choć w Polsce ten trend dopiero raczkuje - na rynku wnętrzarskim coraz większym zainteresowaniem cieszą się meble z betonu architektonicznego.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P