Wolfcraft
Stół maszynowo - warsztatowy Master Cut 2000 marki Wolfcraft

Stół maszynowo - warsztatowy Master Cut 2000 marki Wolfcraft

2016-03-16 10:48:00

Każda praca manualna wymaga od jej wykonawców precyzyjnego planu działania oraz dobrze zorganizowanej przestrzeni. Przygotowanie stanowiska pracy oraz odpowiednie rozłożenie narzędzi, to problem potrafiący niejednokrotnie zgasić zapał nawet największych pasjonatów. Co zrobić, by obróbka frezarska, przycinanie drewnianych elementów oraz praca z wyrzynarką stała się przyjemna i łatwa? Jest to możliwe za sprawą firmy Wolfcraft, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyła wielofunkcyjny model stołu maszynowo - warsztatowego Master Cut 2000, dostępny w ofercie firmy LŁ (dawniej: Lange Łukaszuk).

czytaj więcej
Kocioł dobry na zimę

Kocioł dobry na zimę

2015-10-26 10:45:00

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliśmy się na wybór urządzenia grzewczego w pierwszej kolejności należy poznać parametry techniczne poszczególnych kotłów oraz wybrać rozwiązanie, które w największym stopniu odpowiada naszym potrzebom. Niska cena urządzenia oraz paliwa (opału) sprawia że kotły na paliwa stałe to bardzo popularne rozwiązanie stosowane w budownictwie jedno
i wielorodzinnym. Kotły te jednak wymagają „stałego” nadzoru (podstawowe modele) - ręczny załadunek oraz czyszczenie (np. usuwanie powstałego w procesie spalania popiołu).

czytaj więcej
Wolfcraft: Otwornice diamentowe Ceramic

Wolfcraft: Otwornice diamentowe Ceramic

2015-01-23 08:10:00

 Montaż płytek ceramicznych nie jest trudnym zadaniem. Problemy pojawiają się w momencie, w którym trzeba wyciąć w płytkach otwory pod instalację elektryczną lub wodno-kanalizacyjną. Niezbędnym narzędziem w trakcie tego typu prac będą diamentowe otwornice Ceramic marki Wolfcraft, dostępne w ofercie LŁ (dawniej: Lange Łukaszuk). Niezwykle precyzyjne, wytrzymałe i - co ważne - proste w użyciu pozwolą uprościć i znacznie skrócić czas przygotowania posadzki lub ścian wyłożonych płytkami, naturalnym kamieniem czy gresem.

czytaj więcej
Zestaw do usuwania tapet marki Wolfcraft

Zestaw do usuwania tapet marki Wolfcraft

2014-09-10 14:04:00

Są wśród prac remontowych takie, które powodują, że odechciewa się wszelkich zmian wystroju wnętrza. Jedną z nich jest na pewno zdzieranie ze ścian starych tapet. Na szczęście od niedawna na rynku jest dostępny zestaw do usuwania tapet marki Wolfcraft, którego dystrybucją zajmuje się firma LŁ (dawniej Lange Łukaszuk).

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P