Śnieżka

Śnieżka w dziale informacje

Wiadomości Promocje
VIDARON powraca na ekrany

VIDARON powraca na ekrany

2016-04-05 07:12:55

Sezon remontowo-ogrodowy rozpoczęty! Przenieśmy się więc na chwilę do utrzymanej w niesamowitym klimacie fabryki, aby zobaczyć efekty rozmaitych prób i testów, którym zostały poddane produkty do ochrony i dekoracji drewna VIDARON. Od 1 kwietnia w telewizji, prasie i Internecie, możemy ponownie spotkać charakterystycznych bohaterów kampanii reklamowej VIDARON.

czytaj więcej
Wnętrzarska podróż do Wenecji…

Wnętrzarska podróż do Wenecji…

2016-02-12 12:30:00

Wyjątkowa atmosfera Wenecji od wieków kusi zakochanych, którzy tłumnie, szczególnie w okresie Walentynek, przybywają tu, aby spędzić czas tylko we dwoje. Własne „miasto miłości”, które będzie cieszyć oczy przez cały rok, można także odtworzyć, aranżując dom w stylu weneckim. Ważne, aby wybrać z niego te elementy, które szczerze pokochamy. W takim miejscu celebrowanie miłości okaże się wyjątkowe.

czytaj więcej
Śnieżka prezentuje Trendy na 2016 rok

Śnieżka prezentuje Trendy na 2016 rok

2015-11-20 14:17:00

Świat zmienia się w zawrotnym tempie, a razem z nim najbliższe otoczenie człowieka. Barwne impresje, które zdobią wnętrza naszych domów, stanowią zatem swoistą formę zapisu obecnych czasów - rzeczywistości, nastrojów czy upodobań. A jakie połączenia kolorystyczne będą na topie w zbliżającym się 2016 roku? Odpowiedź znajdziemy w najnowszych trendach FFiL Śnieżka SA, wykorzystujących bogactwo kolorów farb z kolekcji Śnieżka Satynowa, Śnieżka Barwy Natury i Śnieżka Kuchnia-łazienka.

czytaj więcej
Odkryj nowe kolory MAGNAT CERAMIC

Odkryj nowe kolory MAGNAT CERAMIC

2015-04-24 12:16:00

Kolor doskonale oddaje nasz nastrój i emocje. W aranżacji wnętrz jego rola nie sprowadza się do tworzenia tła dla mebli czy dodatków - jest ważnym elementem, budującym charakter pomieszczenia. Barwy wyzwalające potencjał kreatywności drzemiący w każdym z nas, znajdziemy w kolekcji MAGNAT CERAMIC, która wzbogaciła się o 11 nowych kolorów.

czytaj więcej
Podróż do świata magii szlachetnych barw z trendami MAGNAT 2015

Podróż do świata magii szlachetnych barw z trendami MAGNAT 2015

2015-04-15 13:10:00

Wielkomiejska przestrzeń, luksus, klasyczne piękno, szczypta vintage a może inspiracje wprost z natury? Bogactwo pomysłów na zmianę oblicza naszego domu znajdziemy w trendach MAGNAT na 2015 rok. Zawarte w nich, nietuzinkowe kolory dają nieograniczoną swobodę kreacji wnętrza. Różnorodność kolorów farb MAGNAT CERAMIC i struktur dekoracyjnych MAGNATStyle, wykorzystanych w najnowszych trendach MAGNAT, otwiera przed nami drzwi do zachwycającego świata barw. Wnętrze wykreowane z ich wykorzystaniem jest nie tylko miejscem odpoczynku, towarzyskich spotkań i radosnych wspomnień, lecz także przestrzenią, która doskonale wyraża nas samych. Zapoznajmy się z inspiracjami MAGNAT na 2015 rok. 

czytaj więcej
Nowa promocja Śnieżki Satynowej

Nowa promocja Śnieżki Satynowej

2015-04-08 14:02:03

Wiosna, choć czasem kapryśna, dostarcza pozytywnej energii i skłania do zmian w najbliższym otoczeniu. Najprostszym sposobem na metamorfozę wnętrza naszego domu lub mieszkania jest jego przemalowanie. Dzięki najnowszej promocji, kupując farbę Śnieżka Satynowa, otrzymamy farbę do sufitów za symboliczną złotówkę!

czytaj więcej
Śnieżnobiały sufit bez smug z farbą MAGNAT ULTRA MATT

Śnieżnobiały sufit bez smug z farbą MAGNAT ULTRA MATT

2015-03-26 14:42:09

MAGNAT, marka wysokiej jakości farb i systemów dekoracyjnych, wprowadziła do swojego portfolio antyrefleksyjną, lateksową farbę MAGNAT ULTRA MATT. Nowy produkt, dedykowany do sufitów, doskonale odpowiada na potrzeby odbiorców, którzy zyskali rozwiązanie dopełniające wyjątkowy efekt po pomalowaniu ścian kolorową, ceramiczną farbą MAGNAT CERAMIC. 

czytaj więcej
Śnieżka Satynowa w nowym opakowaniu!

Śnieżka Satynowa w nowym opakowaniu!

2014-12-10 14:01:09

Zakup farby do wnętrz dla wielu z nas jest stresujący. Mnogość dostępnych na rynku rozwiązań powoduje, że czasem ciężko odnaleźć się w gąszczu różnorodnych produktów i kolorów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA opracowała nowe opakowanie farby Śnieżka Satynowa, które znacznie ułatwia wybór pożądanej kolorystyki.

czytaj więcej
Produkty Śnieżki w programie „Nasz nowy dom”

Produkty Śnieżki w programie „Nasz nowy dom”

2014-09-04 18:10:00

Żaden remont nie może się obejść bez wykorzystania wyrobów pozwalających na zmianę wyglądu ścian. Dzięki zastosowaniu farby Śnieżka Satynowa oraz gładzi szpachlowej Acryl-Putz® FS20 Finisz, kolorową metamorfozę przejdzie wnętrze domu odnawianego w najnowszym odcinku programu „Nasz nowy dom”, emitowanego na antenie telewizji Polsat.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P