/producent,264,vinderen

Vinderen w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Vinderen

Vinderen Sp. z o.o. to polski producent i dystrybutor płytek ceramicznych marki CERAMSTIC DESIGN, chemii budowlanej ROTBERG oraz bezpiecznych, ekologicznych nawierzchni gumowych RUBTILER. Na dziesięciolecie istnienia firmy w 2013 r., do portfolio jej marek dołączył designerski brand produktów z betonu architektonicznego Morgan & Möller.

Budujemy kominek w ogrodzie

Budujemy kominek w ogrodzie

2015-05-20 13:13:00

Wiosna i lato to pora, kiedy szczęśliwi posiadacze domu z ogrodem coraz więcej czasu spędzają na świeżym powietrzu. Weekendowe spotkania z przyjaciółmi przy grillu to już niemal tradycja każdego letniego sezonu. A gdyby tak grill zastąpić kominkiem? Będzie nie tylko trwalszy, ale i nada ogrodowi wyjątkowy charakter.

czytaj więcej
Graj w kolory, graj w strukturę!

Graj w kolory, graj w strukturę!

2014-09-02 17:43:00

Zabawa nasyconymi kolorami, fakturą i formą oraz nieszablonowy materiał - to najważniejsze cechy dekorów strukturalnych marki Morgan & Möller. Dekory uzupełniające kolekcję płyt z betonu architektonicznego, pozwolą nadać wnętrzu wyrazisty i indywidualny charakter.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P