Hettich

Hettich w dziale pokój

Inne Meble Szafy

Hettich w dziale sypialnia

Komody Szafy

Hettich w dziele kuchnia

Meble Meble Inne

Hettich w dziele łazienka

Meble Inne meble

Hettich w dziale informacje

Wiadomości Promocje Wydarzenia
Sensys: zawias skrojony na miarę dużych frontów

Sensys: zawias skrojony na miarę dużych frontów

2017-07-31 12:17:00

Duże fronty meblowe wyglądają pięknie, ale też mogą budzić obawy. Czy zawiasy, na których są zamontowane, poradzą sobie nie tylko z tak dużym obciążeniem, ale cichym i delikatnym domykaniem frontu? Stolarz podpowie, by zamontować zawias dodatkowy, ale to zwiększa koszty i ... wcale nie musi być konieczne. Wystarczy zastosować zawiasy Sensys, które zapewniają komfortową pracę i doskonały design nawet dużych i ciężkich frontów.

czytaj więcej
Najnowszy trend - małe fronty przesuwane

Najnowszy trend - małe fronty przesuwane

2016-10-21 09:42:00

Pod względem ergonomii i komfortu użytkowania drzwi przesuwne nie mają sobie równych. Widać to najlepiej w codziennym użytkowaniu: otwarte drzwi przesuwne nie stanowią przeszkody w wąskich przejściach. Możemy je stosować nie tylko w dużych szafach, ale także wielu innych meblach, bo teraz wkraczają na rynek w rozmiarze M - do stosowania w salonowych regałach czy kuchennych szafkach wiszących.

czytaj więcej
Wyspa w kuchni, a co pod blatem?

Wyspa w kuchni, a co pod blatem?

2015-06-24 16:25:35

Polacy marzą o kuchni z wyspą, nie zawsze jednak wiedzą, jak ją optymalnie zagospodarować, żeby nie pozostała zagracającym przestrzeń... zwykłym stołem.

czytaj więcej
ArciTech - system szuflad stworzony z myślą o przyszłości

ArciTech - system szuflad stworzony z myślą o przyszłości

2014-08-25 13:31:00

Konsumenci bardzo szybko przyzwyczajają się do rozwiązań, które ułatwiają im życie, z czasem traktując je jako standard. Oczekują tym samym, że kolejny telefon komórkowy, samo-chód czy mebel, będzie wyposażony w nową, jeszcze lepszą funkcjonalność. To dlatego producenci już dziś tworzą roz-wiązania, które spełnią wymagania jutra. Taki jest właśnie system szuflad ArciTech firmy Hettich.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P