Hettich

Hettich w dziale pokój

Inne Meble Szafy

Hettich w dziale sypialnia

Komody Szafy

Hettich w dziele kuchnia

Meble Meble Inne

Hettich w dziele łazienka

Meble Inne meble

Hettich w dziale informacje

Wiadomości Promocje Wydarzenia
Niska szuflada nie tylko na sztućce

Niska szuflada nie tylko na sztućce

2017-01-31 11:21:00

Otwierana i zamykana wielokrotnie każdego dnia musi pracować bez zarzutu. Jest najpłytsza, ale pełni bardzo ważną rolę, bo to w niskiej szufladzie, tej "pierwszej od góry", przechowujemy przedmioty, które chcemy mieć w kuchni zawsze pod ręką.

czytaj więcej
Intermat: niezawodny zawias z doskonałą regulacją

Intermat: niezawodny zawias z doskonałą regulacją

2017-01-27 11:17:00

Meble muszą się podobać i to jest zadanie dla designerów. Muszą być funkcjonalne i komfortowe - to z kolei rola niewidocznych na pierwszy rzut oka mechanizmów znajdujących się wewnątrz mebla, bez których jego codzienne użytkowanie mogłoby się okazać niezwykle uciążliwe i frustrujące. Zawiasy, pozostające w cieniu dekorów i przyciągających uwagę kolorów, zapewniają wzorową pracę mebli.  

czytaj więcej
Dlaczego producenci i klienci wolą fronty bez uchwytów?

Dlaczego producenci i klienci wolą fronty bez uchwytów?

2017-01-12 07:34:00

To, że fronty bezuchwytowe tak świetnie przyjęły się na rynku to nie tylko zasługa projektantów i trendsetterów, którym "tak się podobało". Takie rozwiązanie po prostu zostało przyjęte z entuzjazmem, zarówno przez producentów mebli, jak i ich użytkowników. Dlaczego? Postanowiliśmy to sprawdzić, zaglądając... do środka mebla. To właśnie tam ukrywa się często odpowiedź na zagadki, których rozwiązań nie widzimy na pierwszy rzut oka. Bo przecież front bez uchwytu wydaje się niedorzeczny, jak drzwi bez klamki. Tym bardziej, gdy jest to front szuflady, kryjącej sztućce, przybory czy - jak to się dzieje coraz częściej - ciężkie naczynia. Chwycić za rant szuflady i pociągnąć? Nie. Lekko nacisnąć i sama się otworzy.

czytaj więcej
Trzymaj pion!

Trzymaj pion!

2016-12-14 12:19:08

Nowoczesna szuflada skutecznie broni się przed prawami fizyki - nic się w niej nie przewraca i nie przesuwa podczas otwierania i zamykania. Wszystko pozostaje na stałym, z góry wyznaczonym miejscu! I coraz częściej jest to miejsce stojące: w kuchni, łazience czy salonie.

czytaj więcej
Najnowszy trend - małe fronty przesuwane

Najnowszy trend - małe fronty przesuwane

2016-10-21 09:42:00

Pod względem ergonomii i komfortu użytkowania drzwi przesuwne nie mają sobie równych. Widać to najlepiej w codziennym użytkowaniu: otwarte drzwi przesuwne nie stanowią przeszkody w wąskich przejściach. Możemy je stosować nie tylko w dużych szafach, ale także wielu innych meblach, bo teraz wkraczają na rynek w rozmiarze M - do stosowania w salonowych regałach czy kuchennych szafkach wiszących.

czytaj więcej
Drewno zagląda do szuflady

Drewno zagląda do szuflady

2016-09-02 09:40:00

Drewno ma tak wiele gatunków i odcieni oraz możliwości zastosowań, że możemy je znaleźć wszędzie. W nowoczesnym meblarstwie powróciło także do szuflad, które przez kilka sezonów udawały, że aby być wytrzymałe muszą być całe ze stali.

czytaj więcej
InnoTech Atira - nowa forma jakości

InnoTech Atira - nowa forma jakości

2016-04-12 08:22:00

Po wielkim sukcesie jesienno-zimowego RoadShow z systemami do drzwi przesuwnych, firma Hettich w ramach wiosennej edycji prezentuje w hurtowniach w całej Polsce nowy system szuflad InnoTech Atria. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a dodatkowo uczestnicy otrzymują w prezencie przydatne narzędzie - szablony do montażu szuflad firmy Hettich. Jest też szansa wzięcia udziału w konkursie i wygrania PlayStation 4.

czytaj więcej
Kuchnia na miarę 2016 roku - jaka stylistyka będzie dominować w tym sezonie

Kuchnia na miarę 2016 roku - jaka stylistyka będzie dominować w tym sezonie

2016-03-02 14:20:00

Pierwszym miesiącom roku często towarzyszą rozmowy o tym, co będzie modne w nadchodzącym sezonie. Przedmiotem ożywionych dyskusji stają się kolory ubrań, fasony butów i praktyczne dodatki. Wiele uwagi poświęca się także wyposażeniu wnętrz, choć ich projektowanie nie ulega tak mocno chwilowej modzie. Na co postawić podczas aranżacji wymarzonej kuchni, by spędzony w niej czas był prawdziwą przyjemnością.

czytaj więcej
Inspiracja retro, ale w nowoczesnym wydaniu

Inspiracja retro, ale w nowoczesnym wydaniu

2016-01-29 12:53:03

Moda na styl retro nie polega na tworzeniu replik dawnych mebli, lecz sięganiu po ciekawe rozwiązania funkcjonalne i stylistyczne oraz wzbogacenie ich w technikę meblową, która nie była dostępna za czasów naszych babć. Taki wniosek płynie z obserwacji międzynarodowej wystawy Salone del Mobile w Mediolanie, która pozwoliła ekspertom Hettich stworzyć swoisty podręcznik trendów w meblarstwie na kolejnych dwanaście miesięcy.

czytaj więcej
Systemy szuflad Hettich

Systemy szuflad Hettich

2015-12-01 09:09:00

Nie wiesz jak zagospodarować szafkę kuchenną pod zlewozmywakiem? Podpowiadamy jak efektywnie wykorzystać sporą przestrzeń do przechowywania,  pomimo że znajdują się w niej rury czy wężyki do wody.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P