Duravit

Duravit w dziele kuchnia

Systemy kuchenne

Duravit w dziale informacje

Wiadomości Promocje
Instalacje podtynkowe Duravit - zasady montażu (wideo)

Instalacje podtynkowe Duravit - zasady montażu (wideo)

2017-10-25 14:03:00

Systemy podtynkowe, pozwalające na optymalne wykorzystanie przestrzeni łazienkowej i jej swobodną aranżację, to rozwiązania cieszące się coraz większym zainteresowaniem użytkowników.    Dokonując wyboru systemu, warto zwrócić uwagę na te, które charakteryzują się wysoką jakością, innowacyjnością oraz estetyką. Raz zamontowany system powinien zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania na wiele lat.

czytaj więcej
Lustro otoczone światłem

Lustro otoczone światłem

2016-11-14 13:41:00

Podejmując decyzje o wyborze sposobu oświetlenia łazienki, warto pamiętać o tym, jak wielki wpływ ma właściwe światło na nasz nastrój. Firma Duravit przedstawia wszechstronne rozwiązanie projektowe polegające na zintegrowaniu oświetlenia z lustrem. Nowoczesny design i dopracowane detale sprawiają, że lustra wyposażone w lampy LED pasują zarówno do budynków prywatnych, jak i publicznych, zapewniając łazience optymalne i zarazem piękne oświetlenie. Oferowane w trzech wariantach: pojedyncze źródło światła na górnej  krawędzi lustra, podwójne lampy LED umieszczone po bokach lustra oraz lustro oświetlone lampami LED z czterech stron, umożliwiają realizację zindywidualizowanych pomysłów.

czytaj więcej
Duravit: Esplanade nowa interpretacja przepychu w łazience

Duravit: Esplanade nowa interpretacja przepychu w łazience

2013-09-03 13:06:00

Esplanade to kompletna seria łazienkowa, obejmująca ceramikę, meble łazienkowe oraz wanny. Wyróżnia się dużymi wymiarami i łagodnymi formami. Design nawiązuje do XVIII i XIX  wieku, kiedy to wyposażenie łazienki i samych toalet uważane było za meble.

czytaj więcej
Duravit: Nowa sauna Inipi B Super Compact

Duravit: Nowa sauna Inipi B Super Compact

2012-03-23 11:41:00

W 2009 r. producent wyposażenia łazienek, firma Duravit, zaprezentował Inipi, nowoczesną saunę, dzięki której klasyczna kąpiel parowa przeniosła się z piwnicy domu do nowoczesnej łazienki i części mieszkalnej. Przy współpracy z austriacką grupą projektantów EOOS Duravit kontynuuje ten trend dla małych łazienek. Nowa sauna Inipi B Super Compact to jednoosobowa, komfortowa sauna o wymiarach 120 x 120 cm, spełniająca jednocześnie najwyższe wymagania odnośnie designu.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P