RuckZuck

RuckZuck w dziale pokój

Meble

RuckZuck w dziele kuchnia

Meble

RuckZuck w dziale informacje

Wiadomości

O firmie RuckZuck

RuckZuck to marka salonów oferujących produkty Classen - wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech. W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski.

Wykwintna kuchnia na talerzu  RuckZuck poszerza ofertę mebli o serię New Line

Wykwintna kuchnia na talerzu RuckZuck poszerza ofertę mebli o serię New Line

2016-05-31 10:47:00

Elegancja, minimalizm, nowoczesne wykończenie i subtelna kolorystyka - to atrybuty kuchni z serii New Line. Sześć oryginalnych kolekcji wzbogaciło ofertę salonów RuckZuck, jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg, drzwi i zestawów meblowych. Szafki w barwach śmietankowej bieli, mrożonej kawy oraz białej czekolady nie tylko pobudzą apetyt domowników, ale i staną się nieodłącznym elementem kuchennej aranżacji. 

czytaj więcej
Nowoczesna kuchnia od RuckZuck

Nowoczesna kuchnia od RuckZuck

2015-11-03 09:19:00

Kuchnia odgrywa szczególną rolę w mieszkaniu. To często miejsce spotkań całej rodziny, dlatego oprócz funkcjonalności, powinna zadowalać domowników także nieprzeciętną estetyką. Specjaliści RuckZuck, jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, prezentują meble kuchenne wykończone na wysoki połysk - nieodzowny składnik nowoczesnej aranżacji.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P