MK Systemy Kominowe

O firmie MK Systemy Kominowe

MK Sp. z o. o. to polski producent systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych. Kominy MK wykonane są z najwyższej jakości blachy przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. MK jako innowacyjna firma skupia się na modyfikowaniu swoich dotychczasowych wyrobów oraz wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań, które stale poszerzają ofertę firmy.

Elastyczne systemy kominowe

Elastyczne systemy kominowe

2014-08-27 12:49:00

W ostatnich latach zmiana systemu ogrzewania znajduje się na czele listy modernizacji wykonywanych w domach. Coraz częściej decydujemy się na nowoczesne energooszczędne kotły grzewcze. Wielu z nas chętnie montuje także kominki. Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujemy, modernizacja kotłowni i przystosowanie starych kominów do nowych warunków pracy jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko dzięki zastosowaniu elastycznych wkładów kominowych.

czytaj więcej
MK Systemy Kominowe: Flex x2 do kominków i kotłów opalanych drewnem

MK Systemy Kominowe: Flex x2 do kominków i kotłów opalanych drewnem

2014-07-17 13:41:00

MK wraz z grupą Isotip-Joncoux i jedną z jej firm- belgijskim Eurotripem,  producent nowoczesnych elastycznych systemów Flex, wprowadza na polski rynek Flex podwójny - wkład kominowy przeznaczony do kominków i kotłów opalanych drewnem.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P