Codex
System codex Balkudrain - balkon odporny na wodę!

System codex Balkudrain - balkon odporny na wodę!

2014-07-22 10:46:00

Układanie płytek ceramicznych czy kamienia naturalnego na zewnątrz budynków nie jest skomplikowanym zadaniem, ale wymaga zastosowania materiałów, które będą w stanie sprostać obciążeniom wynikającym z wilgoci i zmiennych warunków pogodowych. Tylko właściwe współdziałanie poszczególnych elementów systemu i profesjonalne wykonawstwo gwarantują maksymalną wygodę, szczelność i bezproblemowe użytkowanie balkonu czy tarasu przez wiele lat.

czytaj więcej
Taras trwale wykończony płytką ceramiczną

Taras trwale wykończony płytką ceramiczną

2014-07-08 11:33:01

Wiosna - lato to najlepszy okres, by poświęcić więcej uwagi przestrzeni wokół domu i odświeżyć otaczający nas teren. Ważnym elementem przydomowego krajobrazu jest taras - miejsce, gdzie często organizujemy spotkania i spędzamy czas w gronie rodzinnym. Wykończony płytkami ceramicznymi może służyć przez całe lata. Ale tylko pod warunkiem, że ułożymy je zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i przy użyciu odpowiednich materiałów.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P