SKLEJKA-EKO S.A.

SKLEJKA-EKO S.A. w dziale informacje

Wiadomości Promocje
Dako: HarmonyLine - innowacyjna idea do Twojego domu

Dako: HarmonyLine - innowacyjna idea do Twojego domu

2015-07-16 14:18:00

Innowacyjna linia okien, drzwi, bram i rolet to nowość, jaką wprowadziła na rynek firma DAKO. Wszystkie elementy linii HarmonyLine są estetycznie spójne, dzięki czemu klienci mają możliwość swobodnego dopasowania stolarki do charakteru domu.

czytaj więcej
5 warstw zalet - sklejka elewacyjna

5 warstw zalet - sklejka elewacyjna

2014-10-13 10:02:00

Atrakcyjny wygląd elewacji to nie tylko umiejętne łączenie kolorów. Dziś inwestorzy i wykonawcy coraz odważniej sięgają po połączenia różnego rodzaju materiałów, a wciąż rosnącą popularnością cieszą się wykończenia z naturalnych surowców. Wśród tego typu propozycji warto zwrócić uwagę na frezowaną, wodoodporną sklejkę elewacyjną firmy SKLEJKA-EKO S.A.. To wytrzymałe i łatwe w montażu rozwiązanie pomoże w nadaniu elewacji indywidualnego stylu, przy jednoczesnym podkreśleniu ekologicznego charakteru budynku.

czytaj więcej
Drewniana sklejka strukturyzowana od Sklejka-Eko do podbitki - rozwiązanie naturalnie oczywiste

Drewniana sklejka strukturyzowana od Sklejka-Eko do podbitki - rozwiązanie naturalnie oczywiste

2014-09-16 09:55:00

Podczas budowy lub remontu domu technika nieustannie przeplata się z estetyką. Poszukiwane rozwiązania muszą być nie tylko trwałe i praktyczne, ale także powinny pasować do całościowej koncepcji budynku. Wśród istotnych detali warto zwrócić uwagę na podbitkę dachową - element, który stanowi nie tylko solidne wykończenie dachu, ale także istotny składnik wyglądu całego projektu. Nowość ofertowa firmy SKLEJKA-EKO S.A. - drewniana sklejka strukturyzowana do podbitki - to szybkie w montażu, trwałe i ekologiczne rozwiązanie, które skutecznie wpływa na estetykę budynku.

czytaj więcej
Jak nadać wnętrzom naturalnego uroku?

Jak nadać wnętrzom naturalnego uroku?

2014-08-25 12:20:00

Urok sielskich alejek i beztroskich pejzaży kojarzymy zazwyczaj z wspomnieniem wsi albo spacerów po lesie. Otaczająca nas zewsząd natura zachwyca prostotą, dostarczając nader przyjemnych wrażeń. Spragnieni tak uroczych widoków możemy przenieść sielski klimat do własnego domu, by już w najbliższym otoczeniu delektować się naturalnym i nieprzemijającym pięknem. Idealnym odzwierciedleniem tych wizji są domy drewniane, które urzekają coraz bardziej nie tylko architektów, ale przede wszystkim samych domowników, szukających w czterech kątach spokoju i wytchnienia. Do aranżacji tak stylizowanych wnętrz z powodzeniem wykorzystamy sklejkę boazeryjną Eko-Dekor od SKLEJKA-EKO S.A., utrzymaną w ciepłym, swojskim klimacie. O tym, jak nadać wnętrzom naturalnego uroku mówi Roman Rostalski z firmy SKLEJKA-EKO S.A.

czytaj więcej
Sklejka boazeryjna Eko-dekor firmy SKLEJKA EKO S.A.

Sklejka boazeryjna Eko-dekor firmy SKLEJKA EKO S.A.

2014-08-06 14:23:00

Naturalne otoczenie sprzyja naszemu zdrowiu i relaksowi, dlatego tak chętnie w nim przebywamy. Aby cieszyć się jego pięknem i majestatem wcale nie musimy uciekać z miasta. Dom wykonany w ekologicznym zamyśle doskonale spełni funkcję użytkową i estetyczną, jednocześnie dbając o nasz komfort. Do realizacji wnętrza przyjaznego środowisku z powodzeniem wykorzystamy sklejkę boazeryjną Eko-Dekor od SKLEJKA-EKO S.A., utrzymaną w ciepłym klimacie.

czytaj więcej
Zamów bezpłatny próbnik firmy SKLEJKA-EKO S.A.

Zamów bezpłatny próbnik firmy SKLEJKA-EKO S.A.

2014-07-28 16:58:59

Dobranie odpowiednich materiałów wykończeniowych podczas budowy domu lub realizacji inwestycji z sektora publicznego nie należy do łatwych zadań. Osiągnięcie harmonijnego, a zarazem niepowtarzalnego efektu to prawdziwe wyzwanie, zarówno dla właścicieli posesji decydujących się na remont czy budowę domu, jak i architektów i wykonawców. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, ostrowska firma SKLEJKA-EKO S.A. przygotowała specjalny formularz on-line, umożliwiający zamówienie bezpłatnych próbek produktów, które możemy swobodnie przetestować na placu budowy, dobierając odpowiedni kolor i styl do naszego zamysłu aranżacyjnego.

czytaj więcej
SKLEJKA-EKO S.A.

Jak ozdobić elewację budynku? - przewodnik po aranżacyjnych trendach

2014-07-22 13:47:00

Obecne standardy budownictwa, zwłaszcza w wymiarze wizualnym, znacznie odbiegają od norm popularnych przed kilkudziesięciu, a nawet jeszcze kilkunastu laty. Nowoczesny styl znakomicie wpisuje się we współczesne koncepcje architektoniczne, pozostawiając projektantom miejsce na nowatorskie i odważne kreacje. Dostępne technologie, wykorzystywane materiały i sposób ich zastosowania pozwalają osiągać niezwykle ciekawe efekty, które podnoszą walory estetyczne zarówno prywatnych inwestycji mieszkaniowych, jak i tych z przestrzeni publicznej. Znakomite odzwierciedlenie tych inspiracji stanowią elewacje budynków, jako wizytówki całej konstrukcji. Po które materiały sięgnąć, aby w pełni wykorzystać potencjał budynku, a jednocześnie uwzględnić ekologiczny wymiar inwestycji? - podpowiada Roman Rostalski z firmy SKLEJKA-EKO S.A.

czytaj więcej
Nowoczesna sklejka elewacyjna EKO-FREZ firmy Sklejka-Eko S.A.

Nowoczesna sklejka elewacyjna EKO-FREZ firmy Sklejka-Eko S.A.

2014-07-09 11:09:00

Sklejka elewacyjna EKO-FREZ,  idealnie dopełnia elewacje o nowoczesnym charakterze, zachowując przy tym swój naturalny i ekologiczny wymiar. Mnogość rodzajów sklejki strukturyzowanej EKO-FREZ firmy SKLEJKA-EKO S.A. daje wachlarz możliwości w podkreślaniu nieszablonowego wyglądu elewacji.

czytaj więcej
Wybieramy dachową podbitkę, naturalnie!

Wybieramy dachową podbitkę, naturalnie!

2014-06-16 12:12:00

Wykańczając budowę domu, bardzo często decydujemy się na montaż podbitki dachowej, która nie tylko chroni i zapewnia szczelność elementom konstrukcji dachu, ale również - odpowiednio dopasowana - pozwala stworzyć spójną i estetyczną kompozycję z fasadą budynku i stolarką otworową. Na rynku dostępnych jest coraz więcej materiałów, z których możemy wykonać podsufitkę.

czytaj więcej
Sklejka-Eko: Drewniana sklejka strukturyzowana do podbitki

Sklejka-Eko: Drewniana sklejka strukturyzowana do podbitki

2014-06-02 13:26:00

Budowa i wykończenie domu coraz częściej stają się dla jego właścicieli testem kreatywności. Dobranie wszystkich elementów, które przyczynią się do realizacji niepowtarzalnej, a zarazem harmonijnej koncepcji, jest prawdziwym wyzwaniem. Dlatego dużą popularnością cieszą się nowości rynkowe, które w trakcie wykonywania projektu inspirują do urzeczywistniania nowatorskich rozwiązań. Oryginalnym detalem, który śmiało wkroczył do branży budowlanej i dekoracyjnej jest drewniana sklejka strukturyzowana do podbitki, która dzięki efektownej stylistyce trafia w gusta wykonawców i architektów.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P