SKLEJKA-EKO S.A.

SKLEJKA-EKO S.A. w dziale informacje

Wiadomości Promocje
Jak nadać wnętrzom naturalnego uroku?

Jak nadać wnętrzom naturalnego uroku?

2014-08-25 12:20:00

Urok sielskich alejek i beztroskich pejzaży kojarzymy zazwyczaj z wspomnieniem wsi albo spacerów po lesie. Otaczająca nas zewsząd natura zachwyca prostotą, dostarczając nader przyjemnych wrażeń. Spragnieni tak uroczych widoków możemy przenieść sielski klimat do własnego domu, by już w najbliższym otoczeniu delektować się naturalnym i nieprzemijającym pięknem. Idealnym odzwierciedleniem tych wizji są domy drewniane, które urzekają coraz bardziej nie tylko architektów, ale przede wszystkim samych domowników, szukających w czterech kątach spokoju i wytchnienia. Do aranżacji tak stylizowanych wnętrz z powodzeniem wykorzystamy sklejkę boazeryjną Eko-Dekor od SKLEJKA-EKO S.A., utrzymaną w ciepłym, swojskim klimacie. O tym, jak nadać wnętrzom naturalnego uroku mówi Roman Rostalski z firmy SKLEJKA-EKO S.A.

czytaj więcej
Sklejka boazeryjna Eko-dekor firmy SKLEJKA EKO S.A.

Sklejka boazeryjna Eko-dekor firmy SKLEJKA EKO S.A.

2014-08-06 14:23:00

Naturalne otoczenie sprzyja naszemu zdrowiu i relaksowi, dlatego tak chętnie w nim przebywamy. Aby cieszyć się jego pięknem i majestatem wcale nie musimy uciekać z miasta. Dom wykonany w ekologicznym zamyśle doskonale spełni funkcję użytkową i estetyczną, jednocześnie dbając o nasz komfort. Do realizacji wnętrza przyjaznego środowisku z powodzeniem wykorzystamy sklejkę boazeryjną Eko-Dekor od SKLEJKA-EKO S.A., utrzymaną w ciepłym klimacie.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P