Dunes

O firmie Dunes

Dunes specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości ściennych paneli dekoracyjnych 3D. Wykonane z gipsu trójwymiarowe panele dekoracyjne to nieszablonowy materiał wykończeniowy, który może być wykorzystywany do montażu całych powierzchni, jak i pojedynczych elementów.

Dobry design do kwadratu - z panelami  dekoracyjnymi Dunes PIXELS

Dobry design do kwadratu - z panelami dekoracyjnymi Dunes PIXELS

2015-01-13 11:05:00

 Design dobry, czyli jaki? Według doświadczonych specjalistów, do najważniejszych cech dobrego wzornictwa zalicza się jego innowacyjność, techniczne dopracowanie i estetykę, a także ponadczasowość i przyjazność dla środowiska naturalnego. Niełatwo stworzyć produkt spełniający te wyśrubowane kryteria, dlatego na szczególną uwagę zasługują najnowsze trójwymiarowe panele ścienne marki Dunes. Wzór PIXELS to z pewnością przykład dobrego designu, zamieniającego zwyczajną, płaską powierzchnię ścian w stylową dekorację wnętrz.

czytaj więcej
Precyzyjnie poukładane - panele PUZZLE marki Dunes

Precyzyjnie poukładane - panele PUZZLE marki Dunes

2014-12-11 15:49:00

Uporządkowane, ale nie nudne? Jak najbardziej! Aranżacje ścian wykonane przy zastosowaniu trójwymiarowych paneli PUZZLE pomogą nadać wnętrzom indywidualny charakter. Nowość firmy Dunes pozwala połączyć harmonię i niepowtarzalny styl dekoracji, wprowadzając w pomieszczeniach wyjątkowy, przestrzenny klimat.

czytaj więcej
Kwitnąca aranżacja - panele dekoracyjne LILLY marki Dunes

Kwitnąca aranżacja - panele dekoracyjne LILLY marki Dunes

2014-11-12 12:12:00

Wśród niezliczonych odmian kwiatów, lilie zajmują miejsce wyjątkowe. Ich finezyjne kształty i zróżnicowana kolorystyka zachwycają i inspirują od najdawniejszych czasów. W wielu kulturach stały się symbolem królewskości i majestatu, a także delikatności i czystości. Z ich charakterystycznym pięknem można teraz obcować na co dzień za sprawą wzoru LILLY, nowej propozycji wśród trójwymiarowych paneli dekoracyjnych firmy Dunes.

czytaj więcej
Jak stylowo rozwiązać problem krzywych ścian?

Jak stylowo rozwiązać problem krzywych ścian?

2014-10-16 17:26:00

„Trafić na ścianę” oznacza potocznie napotkać na swej drodze bardzo trudną do pokonania przeszkodę. W trakcie prac remontowych takim problemem jest często właśnie krzywa … ściana. Doprowadzenie nierównej powierzchni do pożądanego stanu bywa nie lada wyzwaniem. Agnieszka Dybała z firmy Dunes wyjaśnia, jak za pomocą nowoczesnych paneli dekoracyjnych można pokonać nieestetyczne krzywizny, wprowadzając stylowe formy aranżacji wnętrz.

czytaj więcej
Dobra (re) prezentacja wnętrza

Dobra (re) prezentacja wnętrza

2014-10-01 15:45:00

Wystrój wnętrz, zwłaszcza tych o charakterze komercyjnym lub też użyteczności publicznej może zachęcić lub też zniechęcić do przestąpienia ich progu. Decydując się na projektowanie ogólnodostępnego lokalu musimy zatem pamiętać, aby był on estetyczny, oryginalny, a przy tym funkcjonalny. Pomocne w kreowaniu ciekawych aranżacji okażą się panele dekoracyjne 3D marki Dunes.

czytaj więcej
Kwadratura koła - panele Squares marki Dunes

Kwadratura koła - panele Squares marki Dunes

2014-09-10 11:09:00

Historia kołem się toczy…podobnie bywa w aranżacji wnętrz. Współczesne kreowanie domowego stylu dopuszcza jednak własną interpretację utartych prawd. Innymi słowy, ściana może zyskać nowy wymiar, a kwadrat może mieć w sobie coś z koła. Niemożliwe? A jednak trójwymiarowe panele dekoracyjny Squares marki Dunes są tego najlepszym przykładem.

czytaj więcej
Geometryczna improwizacja - panele Craters i Rectangles marki Dunes

Geometryczna improwizacja - panele Craters i Rectangles marki Dunes

2014-07-08 15:52:30

a2 + b2 = c2. Zasady matematyki, a szczególnie geometrii są klarowne. Większą dozą fantazji i improwizacji możemy wykazać się w wystroju domowych wnętrz. Zwłaszcza, gdy do dyspozycji mamy regularne w kształtach panele Craters i Rectangles marki Dunes. Ich nowatorska faktura, ciekawy design i funkcjonalność sumują się na udaną aranżację.

czytaj więcej
Regularne kształty Monroe - panele dekoracyjne Dunes

Regularne kształty Monroe - panele dekoracyjne Dunes

2014-06-10 14:10:00

MONROE…zachwyca, intryguje, skłania do zmian. Jej wyraźnie zaznaczone, regularne kształty przyciągają wzrok i wodzą na pokuszenie największych tradycjonalistów. Czy ściana faktycznie może być aż tak doskonała? Dzięki trójwymiarowym panelom dekoracyjnym marki Dunes aranżacja wnętrz z pewnością bliska będzie ideału.

czytaj więcej
Odkryj trzeci wymiar ściany

Odkryj trzeci wymiar ściany

2014-05-23 13:31:00

Choć tapetowanie i malowanie to wciąż najpopularniejsza metoda zdobienia ścian, architekci wnętrz coraz częściej sięgają po bardziej nowatorskie rozwiązania, takie jak panele 3D. Nieszablonowe, oryginalne i precyzyjnie wykonane przykuwają wzrok i fascynują efektem przestrzenności. Dlaczego jeszcze warto po nie sięgnąć? Odpowiada ekspert z firmy Dunes.

czytaj więcej
Na fali kreacji - panele dekoracyjne Wave, Choppy, Curled marki Dunes

Na fali kreacji - panele dekoracyjne Wave, Choppy, Curled marki Dunes

2014-05-07 14:07:00

Wnętrze urządzone ze smakiem i nutą nowatorstwa to cel każdego projektu. Aby móc go zrealizować niezbędny jest oryginalny pomysł i nieszablonowe materiały wykończeniowe. Panele dekoracyjne 3D marki Dunes spełniają obie te wytyczne. Oryginalna przestrzenna faktura modeli Wave, Choppy oraz Curled rozbudzi twórczy apetyt i … pozwoli unieść się na fali kreacji.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P