Dunes

O firmie Dunes

Dunes specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości ściennych paneli dekoracyjnych 3D. Wykonane z gipsu trójwymiarowe panele dekoracyjne to nieszablonowy materiał wykończeniowy, który może być wykorzystywany do montażu całych powierzchni, jak i pojedynczych elementów.

Kształty snów - wyjątkowe dekoracje w sypialni

Kształty snów - wyjątkowe dekoracje w sypialni

2015-01-26 13:43:00

Niezawodni naukowcy! Wiemy dzięki nim tyle rzeczy… . Tym razem zbadali sprawę wyobrażania sobie przed snem owiec skaczących przez płot. Czy ich liczenie faktycznie pomaga nam zasnąć? Okazało się, że wcale nie, ponieważ zajęcie to jest dla naszego mózgu… zbyt nudne. Dużo bardziej efektywne jest wyobrażanie sobie uspokajających obrazów, takich jak falujące morze czy górska panorama. Warto o tym pamiętać, projektując wystrój sypialni.

czytaj więcej
Gdy wzór ma znaczenie

Gdy wzór ma znaczenie

2014-12-02 16:48:23

Łagodne lub zdecydowane. Minimalistyczne albo bogate. Mogą wprowadzać harmonię lub ożywiać przestrzeń swoją nieregularnością. Wzory stosowane w dekoracji ścian są często elementem w szczególny sposób wpływającym na charakter wnętrz. Jak znaleźć te, które najlepiej podkreślą indywidualny styl planowanej aranżacji, podpowiada Agnieszka Dybała, ekspert firmy Dunes.

czytaj więcej
Nowe przestrzenie aranżacji. Najnowsze trendy w dekorowaniu ścian

Nowe przestrzenie aranżacji. Najnowsze trendy w dekorowaniu ścian

2014-11-20 08:58:00

Czasy, gdy ozdabianie domowych ścian sprowadzało się do wyboru koloru farby lub tapety bezpowrotnie minęły. Dziś, poszukując ciekawych propozycji wykończenia wnętrz, mamy do wyboru szeroką paletę technik dekoracyjnych, które pozwalają nadać pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Agnieszka Dybała, dekorator wnętrz firmy Dunes zajmującej się produkcją trójwymiarowych paneli dekoracyjnych podpowiada, jak za pomocą najnowszych rozwiązań stworzyć aranżacje - dosłownie i w przenośni - z innego wymiaru.

czytaj więcej
Jak stylowo rozwiązać problem krzywych ścian?

Jak stylowo rozwiązać problem krzywych ścian?

2014-10-16 17:26:00

„Trafić na ścianę” oznacza potocznie napotkać na swej drodze bardzo trudną do pokonania przeszkodę. W trakcie prac remontowych takim problemem jest często właśnie krzywa … ściana. Doprowadzenie nierównej powierzchni do pożądanego stanu bywa nie lada wyzwaniem. Agnieszka Dybała z firmy Dunes wyjaśnia, jak za pomocą nowoczesnych paneli dekoracyjnych można pokonać nieestetyczne krzywizny, wprowadzając stylowe formy aranżacji wnętrz.

czytaj więcej
Kwadratura koła - panele Squares marki Dunes

Kwadratura koła - panele Squares marki Dunes

2014-09-10 11:09:00

Historia kołem się toczy…podobnie bywa w aranżacji wnętrz. Współczesne kreowanie domowego stylu dopuszcza jednak własną interpretację utartych prawd. Innymi słowy, ściana może zyskać nowy wymiar, a kwadrat może mieć w sobie coś z koła. Niemożliwe? A jednak trójwymiarowe panele dekoracyjny Squares marki Dunes są tego najlepszym przykładem.

czytaj więcej
Dunes: Detal o wielkim znaczeniu

Dunes: Detal o wielkim znaczeniu

2014-08-20 10:14:00

Aby odmienić wystrój „czterech kątów”, nie trzeba od razu robić generalnego, kosztownego remontu. Wystarczy dodać jeden, wyrazisty i nieszablonowy element dekoracji, by wprowadzić nowy „look” na domowe salony.

czytaj więcej
Wprowadź styl na salony

Wprowadź styl na salony

2014-07-22 10:59:03

Wprowadzić dobry styl na salony nie jest łatwo. Chcemy, by tak ważne w domu pomieszczenie prezentowało się efektownie i oryginalnie, a przy tym odzwierciedlało nasz indywidualny gust. Choć brzmi to jak prawdziwy test kreatywności, dzięki panelom dekoracyjnym 3D marki Dunes wcielenie się w rolę projektanta wnętrz będzie nie tylko proste, ale i przyjemne.

czytaj więcej
Ścienne rewolucje

Ścienne rewolucje

2014-06-25 08:02:51

Czas na rewolucje! Upadną stereotypy, poszerzą się horyzonty, pojawią nowe nieszablonowe rozwiązania - tak z pewnością można zapowiedzieć nowy sposób dekorowania ścian. Nie tynkiem, nie tapetą i nie farbą. Panele dekoracyjne 3D to zupełnie nowy rozdział w aranżacji wnętrz.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P