Drewno Chron

Drewno Chron w dziale informacje

Wiadomości Promocje
Lakierobejca 2w1 Drewnochronu w rozszerzonej gamie kolorystycznej

Lakierobejca 2w1 Drewnochronu w rozszerzonej gamie kolorystycznej

2017-05-23 10:34:00

Kiedy planujemy remont, dużą uwagę skupiamy na kolorach. Nie bez znaczenia jest ich wpływ na nasze samopoczucie. Z równie dużą starannością powinniśmy podejść do dekorowania ogrodów, tarasów czy balkonów. Odnawiając drewniane meble, balustrady czy altany, dobrze jest zatroszczyć się nie tylko o ich zabezpieczenie, lecz także o pożądany efekt dekoracyjny. Z pomocą przychodzi nam Lakierobejca 2w1 Drewnochronu, która od marca dostępna jest w rozszerzonej gamie kolorystycznej.

czytaj więcej
Zabezpiecz meble ogrodowe przed zimą w 4 krokach

Zabezpiecz meble ogrodowe przed zimą w 4 krokach

2015-10-26 13:00:00

Skuteczne zabezpieczenie drewnianych mebli eksponowanych na zewnątrz oraz małej architektury ogrodowej z naturalnego surowca gwarantują dwa rozwiązania. Pierwsze - składowanie elementów pod dachem oraz drugie - renowacja za pomocą wysokojakościowych produktów do ochrony i dekoracji drewna, takich jak impregnaty, lakierobejce i lazury. Co zrobić, jeśli nie mamy możliwości schowania wyposażenia ogrodu do garażu bądź piwnicy?

czytaj więcej
Impregnat Grunt - nowość marki Drewnochron

Impregnat Grunt - nowość marki Drewnochron

2015-03-02 11:39:00

Impregnat Grunt to nowoczesny, techniczny i głęboko penetrujący impregnat bezbarwny, niezbędny do zabezpieczania surowego drewna. Zapewnia długotrwałą ochronę naturalnych elementów przed korozją biologiczną i uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi w wyniku penetracji szkodników. Produkt jest dopasowany do nowych wymagań rejestracyjnych UE dla produktów biobójczych określonych w dyrektywie Biocidal Products Directive (BPD).

czytaj więcej
Zabezpiecz drewno w swoim ogrodzie produktami marki Drewnochron i wygraj samochód Citroën C4 Cactus

Zabezpiecz drewno w swoim ogrodzie produktami marki Drewnochron i wygraj samochód Citroën C4 Cactus

2015-02-24 10:03:00

Mimo że do kalendarzowej wiosny pozostało jeszcze kilka tygodni, najwyższy czas pomyśleć o zabezpieczeniu drewnianych mebli, płotów, altanek, pergoli czy narzędzi ogrodowych. Z pewnością pomogą nam w tym skuteczne impregnaty do drewna takie jak Impregnat Grunt, Impregnat Extra oraz Impregnat Extra Powłokotwórczy marki Drewnochron. Dlatego sięgnijmy po jeden z tych produktów i przygotujmy się do prac ogrodowych. Dodatkowo kupując preparaty, które objęte są promocją loterii konsumenckiej „IMPREGNAT NR1” możemy wygrać atrakcyjne nagrody, w tym nowoczesne auto.

czytaj więcej
Impregnowanie drewna eksploatowanego wewnątrz i na zewnątrz

Impregnowanie drewna eksploatowanego wewnątrz i na zewnątrz

2015-02-20 11:28:00

Stosowanie środków impregnujących nieadekwatnych do przeznaczenia to jeden z najczęstszych błędów majsterkowiczów. Problem dotyczy nie tylko złego dopasowania produktu do gatunku drewna czy do zakresu wymaganej ochrony, ale też miejsca eksploatacji elementów i narzędzi.

czytaj więcej
Drewniana poręcz jak nowa

Drewniana poręcz jak nowa

2014-11-27 09:31:00

Drewniane balustrady i poręcze w domu dodają wnętrzom elegancji, przykuwają wzrok i … asekurują. Aby spełniały swoją funkcję należy o nie dbać: pielęgnować, konserwować, a w wyjątkowych przypadkach przeprowadzić prace renowacyjne. Przedstawiamy jak krok po kroku odrestaurować balustrady z naturalnego surowca.

czytaj więcej
Lakier Jachtowy - nowość w ofercie marki Drewnochron

Lakier Jachtowy - nowość w ofercie marki Drewnochron

2014-10-31 09:43:00

Zapewnienie odporności i estetycznego wyglądu przedmiotom drewnianym narażonym na okresowy kontakt z wodą to już nie problem. Marka Drewnochron wprowadziła nowość - Lakier Jachtowy - o polepszonych właściwościach, która tworzy trwałą i elastyczną powłokę na malowanej powierzchni. Preparat może być dostępny w szerokiej gamie 40 kolorów dzięki Dekoral Color System. Produkt jest dostępny w dwóch aspektach połysku i półmacie.

czytaj więcej
Pokostujemy z tradycją

Pokostujemy z tradycją

2014-07-01 11:51:00

W czasach kiedy w architekturze i budownictwie promowana jest ekologia oraz rozwiązania przyjazne środowisku, warto wrócić do tradycyjnych metod i sposobów impregnacji drewna, opartych na naturalnych, od wielu lat sprawdzonych materiałach. Dzięki ich wyjątkowym właściwościom, można solidnie zabezpieczyć drewno i zapewnić mu wyjątkową trwałość.

czytaj więcej
Impregnat Extra -  Głęboko penetrujący impregnat do drewna do stosowania na zewnątrz

Impregnat Extra - Głęboko penetrujący impregnat do drewna do stosowania na zewnątrz

2014-05-06 12:50:00

Popularny Impregnat Extra marki Drewnochron zapewnia pełną i skuteczną ochronę, zachowując jednocześnie naturalny rysunek drewna. Dzięki swoim właściwościom nie tylko zabezpiecza, ale również stanowi właściwy podkład pod lakier nawierzchniowy. W tym sezonie w jego palecie pojawiły się 4 nowe kolory.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P