Drewno Chron

Drewno Chron w dziale informacje

Wiadomości Promocje
Impregnat Grunt - nowość marki Drewnochron

Impregnat Grunt - nowość marki Drewnochron

2015-03-02 11:39:00

Impregnat Grunt to nowoczesny, techniczny i głęboko penetrujący impregnat bezbarwny, niezbędny do zabezpieczania surowego drewna. Zapewnia długotrwałą ochronę naturalnych elementów przed korozją biologiczną i uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi w wyniku penetracji szkodników. Produkt jest dopasowany do nowych wymagań rejestracyjnych UE dla produktów biobójczych określonych w dyrektywie Biocidal Products Directive (BPD).

czytaj więcej
Drewniana poręcz jak nowa

Drewniana poręcz jak nowa

2014-11-27 09:31:00

Drewniane balustrady i poręcze w domu dodają wnętrzom elegancji, przykuwają wzrok i … asekurują. Aby spełniały swoją funkcję należy o nie dbać: pielęgnować, konserwować, a w wyjątkowych przypadkach przeprowadzić prace renowacyjne. Przedstawiamy jak krok po kroku odrestaurować balustrady z naturalnego surowca.

czytaj więcej
Lakier Jachtowy - nowość w ofercie marki Drewnochron

Lakier Jachtowy - nowość w ofercie marki Drewnochron

2014-10-31 09:43:00

Zapewnienie odporności i estetycznego wyglądu przedmiotom drewnianym narażonym na okresowy kontakt z wodą to już nie problem. Marka Drewnochron wprowadziła nowość - Lakier Jachtowy - o polepszonych właściwościach, która tworzy trwałą i elastyczną powłokę na malowanej powierzchni. Preparat może być dostępny w szerokiej gamie 40 kolorów dzięki Dekoral Color System. Produkt jest dostępny w dwóch aspektach połysku i półmacie.

czytaj więcej
Pokostujemy z tradycją

Pokostujemy z tradycją

2014-07-01 11:51:00

W czasach kiedy w architekturze i budownictwie promowana jest ekologia oraz rozwiązania przyjazne środowisku, warto wrócić do tradycyjnych metod i sposobów impregnacji drewna, opartych na naturalnych, od wielu lat sprawdzonych materiałach. Dzięki ich wyjątkowym właściwościom, można solidnie zabezpieczyć drewno i zapewnić mu wyjątkową trwałość.

czytaj więcej
Impregnat Extra -  Głęboko penetrujący impregnat do drewna do stosowania na zewnątrz

Impregnat Extra - Głęboko penetrujący impregnat do drewna do stosowania na zewnątrz

2014-05-06 12:50:00

Popularny Impregnat Extra marki Drewnochron zapewnia pełną i skuteczną ochronę, zachowując jednocześnie naturalny rysunek drewna. Dzięki swoim właściwościom nie tylko zabezpiecza, ale również stanowi właściwy podkład pod lakier nawierzchniowy. W tym sezonie w jego palecie pojawiły się 4 nowe kolory.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P