Tikkurila

Tikkurila w dziale informacje

Nagrody Promocje Wiadomości Wydarzenia katalogi

O firmie Tikkurila

TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.

Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, a w Polsce obecna jest od 1998 roku. Więcej informacji na temat marki dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl.

Dekoracyjne triki z Tikkurila

Dekoracyjne triki z Tikkurila

2017-09-20 13:32:00

Intrygująca faktura, perłowe refleksy czy może tablica do pisania kredą? Czasem wystarczy kilka dekoratorskich trików, by zwyczajną ścianę zmienić w oryginalną przestrzeń, która podkreśli charakter wystroju i doda mu zdecydowanego wyrazu. Z produktami Tikkurila można stworzyć w ten sposób niebanalne i wyróżniające się wnętrze.

czytaj więcej
Malowanie glazury, czyli jak szybko i efektownie odmienić kuchnię

Malowanie glazury, czyli jak szybko i efektownie odmienić kuchnię

2017-07-20 12:39:50

Remont w kuchni bez konieczności skuwania płytek? Brzmi ciekawie! Czasem wystarczy pomalować kafelki i zmienić kolor ścian, aby nadać wnętrzom zupełnie inny, nowy styl. Z Tikkurila niemodne już wzory i odcienie można łatwo odświeżyć i stworzyć kuchnię pełną smaku.

czytaj więcej
Eleganckie wnętrza z kolekcją Tikkurila Color Now Hazy

Eleganckie wnętrza z kolekcją Tikkurila Color Now Hazy

2017-07-04 14:13:00

Marzysz o tym, by stworzyć w domowych wnętrzach prawdziwą oazę spokoju, kryjącą w sobie jednocześnie stonowaną elegancję i nowoczesny styl? Postaw na barwy z palety Hazy marki Tikkurila! Połącz naturalne, pastelowe odcienie z ożywczymi dodatkami i przenieś się w prawdziwie inny wymiar harmonii i odprężenia.

czytaj więcej
Tikkurila Color Service - kolory ścian zainspirowane życiem

Tikkurila Color Service - kolory ścian zainspirowane życiem

2016-03-29 13:12:00

Marzysz o idealnym dopasowaniu koloru farby do właśnie zakupionych zasłon? A może chcesz odwzorować na ścianie barwę nieba uwiecznioną na zdjęciu z cudownych wakacji? Wszystkim poszukującym perfekcyjnego dobrania barwy ścian do koloru konkretnego przedmiotu z życia codziennego przychodzą z pomocą Studia Koloru Tikkurila, świadczące usługę Color Service. Umożliwia ona zidentyfikowanie koloru dowolnego przedmiotu niezależnie od rodzaju podłoża i wskazanie odpowiadającego mu koloru farby z szerokiej palety Tikkurila.

czytaj więcej
Paleta Komfort - Tikkurila Kolory Nastrojów

Paleta Komfort - Tikkurila Kolory Nastrojów

2015-12-01 09:11:00

Gdy złota polska jesień zmienia się w nieprzyjemną słotę, szczególnie doceniamy przytulne, domowe ciepło. W stworzeniu takiej zacisznej atmosfery pomocne będą z pewnością odpowiednio dobrane odcienie. Subtelne beże i głębokie brązy z palety Komfort z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów sprawdzą się tu idealnie.

czytaj więcej
Tikkurila z myślą o najmłodszych

Tikkurila z myślą o najmłodszych

2015-07-02 16:21:46

Wyboru farb do pokoju dziecięcego warto dokonać ze szczególną starannością. To, jaką farbą pomalujemy ściany będzie miało znaczenie nie tylko dla estetyki wnętrza, ale też dla zdrowia i samopoczucia najmłodszych domowników. Oprócz niewątpliwie ważnej kolorystyki, powinniśmy uwzględnić zatem bezpieczeństwo oraz wytrzymałość produktów. Te wymagania spełniają farby z linii Tikkurila Optiva.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P