Siemens

Siemens w dziele kuchnia

Kolekcje sprzętów agd

Siemens w dziale informacje

Promocje
Ciepło na medal - nowy kondensacyjny kocioł gazowy FGB firmy Wolf

Ciepło na medal - nowy kondensacyjny kocioł gazowy FGB firmy Wolf

2016-05-17 12:54:00

Wysoka sprawność, niskie koszty eksploatacji i atrakcyjny design, a do tego możliwość sterowania za pomocą smartphonu - takie możliwości oferuje użytkownikom nowoczesny kondensacyjny kocioł gazowy FGB. Atuty nowego produktu firmy Wolf doceniają nie tylko inwestorzy, ale również eksperci. Urządzenie zdobyło Złoty Medal MTP Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2016.

czytaj więcej
Siemens - pierwszy ogrzewacz wody z systemem aquaStop

Siemens - pierwszy ogrzewacz wody z systemem aquaStop

2016-04-20 07:26:11

Inżynierowie marki Siemens opracowali pierwszy na świecie przepływowy ogrzewacz wody wyposażony w system aquaStop®. Dożywotnia gwarancja ochrony domu przed zalaniem to tylko jeden z wielu atutów innowacyjnego urządzenia.

czytaj więcej
Siemens iQ700 - AGD do zabudowy o najwyższym IQ

Siemens iQ700 - AGD do zabudowy o najwyższym IQ

2015-10-06 12:12:00

Inteligentne rozwiązania upraszczają gotowanie i inspirują do podróży kulinarnych. Z kolei wysmakowany design urządzeń, idący w parze z ich efektywnością, zachęca do otwarcia kuchni na salon, zmieniając ją w centrum życia towarzyskiego. Taka jest seria urządzeń do zabudowy iQ700 marki Siemens.

czytaj więcej
Stylowe pobudzenie zmysłów -  EQ.6 nowy ekspres marki Siemens

Stylowe pobudzenie zmysłów - EQ.6 nowy ekspres marki Siemens

2014-10-27 14:12:00

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla każdego jest degustacja oraz odkrywanie głębi smaku i aromatu świeżo parzonej kawy. EQ.6 to najnowszy model ekspresu ciśnie-niowego marki Siemens, którego innowacyjne rozwiązania wyznaczają nowe standardy perfekcji w parzeniu kawy.

czytaj więcej
Piekarnik z serii cookControl68

Piekarnik z serii cookControl68

2014-10-06 10:36:00

Dzięki wyposażeniu w elektronikę cookControl piekarnik sam dopilnuje odpowiedniej temperatury i czasu pieczenia dla 68 potraw zapisanych w jego pamięci. Uzyskanie idealnego efektu smacznych dań jest niezwykle proste: wystarczy wybrać odpowiedni program, podać wagę oraz inne właściwości potrawy, a wszystkie pozostałe zadanie przejmie piekarnik. Urządzenie sam zadba również o dokładne czyszczenia jego wnętrza. Inżynierowie marki Siemens, dzięki wyposażeniu piekarnika w funkcję ac-tiveClean (pyrolizę), wyręczyli nas w obowiązku pozbywania się uporczywych, tłu-stych zabrudzeń.

czytaj więcej
Siemens i Stefan Birek zapraszają na wyjątkowy wieczór

Siemens i Stefan Birek zapraszają na wyjątkowy wieczór

2012-02-06 16:38:00

Marka Siemens AGD rozpoczęła kampanię promującą sprzęt do zabudowy kuchennej. Wraz z akcją wystartował konkurs, któremu przewodzi popularny szef kuchni, Stefan Birek - znany m.in. z programu „Kawa czy herbata”. To razem z nim internauci wybiorą się w kulinarną podróż po świecie, a w finalne Stefan Birek przeprowadzi w domu zwycięzcy wyjątkowy show kulinarny.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P