Siemens

Siemens w dziele kuchnia

Kolekcje sprzętów agd

Siemens w dziale informacje

Promocje
Siemens iQ700 - AGD do zabudowy o najwyższym IQ

Siemens iQ700 - AGD do zabudowy o najwyższym IQ

2015-10-06 12:12:00

Inteligentne rozwiązania upraszczają gotowanie i inspirują do podróży kulinarnych. Z kolei wysmakowany design urządzeń, idący w parze z ich efektywnością, zachęca do otwarcia kuchni na salon, zmieniając ją w centrum życia towarzyskiego. Taka jest seria urządzeń do zabudowy iQ700 marki Siemens.

czytaj więcej
Stylowe pobudzenie zmysłów -  EQ.6 nowy ekspres marki Siemens

Stylowe pobudzenie zmysłów - EQ.6 nowy ekspres marki Siemens

2014-10-27 14:12:00

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla każdego jest degustacja oraz odkrywanie głębi smaku i aromatu świeżo parzonej kawy. EQ.6 to najnowszy model ekspresu ciśnie-niowego marki Siemens, którego innowacyjne rozwiązania wyznaczają nowe standardy perfekcji w parzeniu kawy.

czytaj więcej
Piekarnik z serii cookControl68

Piekarnik z serii cookControl68

2014-10-06 10:36:00

Dzięki wyposażeniu w elektronikę cookControl piekarnik sam dopilnuje odpowiedniej temperatury i czasu pieczenia dla 68 potraw zapisanych w jego pamięci. Uzyskanie idealnego efektu smacznych dań jest niezwykle proste: wystarczy wybrać odpowiedni program, podać wagę oraz inne właściwości potrawy, a wszystkie pozostałe zadanie przejmie piekarnik. Urządzenie sam zadba również o dokładne czyszczenia jego wnętrza. Inżynierowie marki Siemens, dzięki wyposażeniu piekarnika w funkcję ac-tiveClean (pyrolizę), wyręczyli nas w obowiązku pozbywania się uporczywych, tłu-stych zabrudzeń.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P