Stelrad

Stelrad w dziale informacje

Promocje Wiadomości
Ekskluzywne grzejniki Horta Vertical i Almada firmy Stelrad

Ekskluzywne grzejniki Horta Vertical i Almada firmy Stelrad

2014-11-24 10:33:00

Horta i Almada to zarówno nazwy geograficzne miejsc położonych w najcieplejszych rejonach świata, jak i nazwiska wybitnych twórców z dziedzin architektury i sztuki. Ten niepowtarzalny zbieg okoliczności wykorzystali projektanci firmy Stelrad, nadając stworzonym przez siebie grzejnikom nazwy, które w niezwykły sposób obrazują wyjątkowe połączenie właściwości grzewczych i estetyki tych urządzeń.

czytaj więcej
Łazienkowy „must have” - grzejniki Gilia i Carissa firmy Stelrad

Łazienkowy „must have” - grzejniki Gilia i Carissa firmy Stelrad

2014-10-29 10:39:00

Gdyby grzejniki charakteryzować według warunków panujących w pomieszczeniach, które ogrzewają, kaloryfery łazienkowe z pewnością zasłużyłyby na miano urządzenia do zadań specjalnych. Obecność wody i zimnych, ceramicznych powierzchni nie sprzyjają tworzeniu przyjemnego i ciepłego klimatu. Dedykowane łazienkom modele Gilia i Carissa firmy Stelrad nie tylko potrafią zmierzyć się z wilgocią i chłodem panującymi w tych pomieszczeniach, ale także czynią to w stylowy sposób.

czytaj więcej
Caradon wziął udział w Seminarium Dolnośląskim Architektura Wnętrz

Caradon wziął udział w Seminarium Dolnośląskim Architektura Wnętrz

2014-10-23 11:55:00

Nowoczesne trendy wykończenia wnętrz, dekoracje i dodatki pomocne w stylizacji pomieszczeń, jak również nowe technologie budowlane oraz zmiany w Prawie Budowlanym to główne tematy podejmowane na cyklicznie organizowanym Seminarium Dolnośląskim. Spotkanie, które odbyło się 22 października 2014 roku we Wrocławiu poświęcone było architekturze wnętrz. Wśród prelegentów reprezentujących producentów i importerów materiałów budowlanych nie zabrakło przedstawiciela firmy Caradon, która od ponad 50 lat wytwarza ulubione grzejniki Europejczyków

czytaj więcej
Jak przygotować grzejniki do sezonu grzewczego?

Jak przygotować grzejniki do sezonu grzewczego?

2014-10-08 16:14:36

Pierwsze tygodnie jesieni to dobry czas, aby pomyśleć o czekającym nas ogrzewaniu domowych pomieszczeń. Uwaga, którą teraz poświęcimy instalacji grzewczej, zaprocentuje w najbliższych miesiącach i pozwoli cieszyć się przyjemnych ciepłem panującym we wnętrzach. Ekspert firmy Stelrad - Michał Gołaś, podpowiada, jak za pomocą kilku prostych czynności można przygotować grzejniki do sezonu grzewczego.

czytaj więcej
Designerskie krągłości - narożny grzejnik Bratan 90 i Bratan 180

Designerskie krągłości - narożny grzejnik Bratan 90 i Bratan 180

2014-09-26 09:54:00

Wymarzona aranżacja domowych wnętrz cieszy oko i pomaga przyjemnie spędzać czas w ulubionych przestrzeniach. Nic nie może jej zakłócać a obecność każdego detalu powinna być mile widziana przez domowników. Dekoracyjna linia grzejników Bratan 90 i Bratan 180 firmy Stelrad pozwala także ten element uczynić stylową częścią przemyślanej całości. Ekskluzywny design i nietypowa forma spowodują, że grzejnik stanie się jednym z najciekawszych akcentów stylizacji pomieszczenia.

czytaj więcej
Najwyższa jakość w korzystnej cenie!

Najwyższa jakość w korzystnej cenie!

2014-09-17 12:40:03

Wybór grzejnika to decyzja podejmowana raz na kilka lat. Inwestorzy i architekci zwracają uwagęna funkcjonalność, bezawaryjne działanie poparte gwarancją, estetykę, jak również cenę. Ten ostatni aspekt nierzadko warunkuje wybór konkretnego produktu. Firma Stelrad, producent ulubionych grzejników Europejczyków, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje wysokiej jakości grzejniki w niezwykle atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

czytaj więcej
Grzejnik niejedno ma… oblicze - innowacyjne rozwiązania firmy Stelrad

Grzejnik niejedno ma… oblicze - innowacyjne rozwiązania firmy Stelrad

2014-09-02 10:55:45

Kształt, kolor i faktura materiałów wykończeniowych to cechy, które mają niebagatelne znaczenie w aranżacji wnętrz. Architekci coraz większą uwagę przywiązują do wyglądu nie tylko mebli, oświetlenia czy dodatków, ale także… grzejników. Dostępne w wielu odcieniach i nowoczesnej formie stanowią istotny element udanej stylizacji. Z myślą o wyjątkowych projektach firma Stelrad przygotowała serię dekoracyjnych grzejników ściennych. Smukła budowa, efektowny panel czołowy oraz oryginalne barwy powodują, że modele Planar, Planar Style, Vertex oraz Vertex Plan to nieodzowny element gustownego, nowoczesnego wnętrza.

czytaj więcej
Jak dobrać grzejnik do łazienki?

Jak dobrać grzejnik do łazienki?

2014-07-08 07:48:17

Grzejnik łazienkowy musi spełnić kilka określonych funkcji. Podstawową jest odpowiednie ogrzanie pomieszczenia. Równie istotna pozostaje możliwość suszenia na nim ręczników oraz bielizny. Dla wielu inwestorów duże znaczenie mają również względy estetyczne i dobra prezencja urządzenia. Jak zatem wybrać idealny model, który sprosta wszystkim tym wymogom? Podpowiada Michał Gołaś - ekspert z firmy Stelrad, renomowanego producenta grzejników.

czytaj więcej
Trzymaj  aranżacyjny pion! - grzejniki Vertex Style i Vertex Plan firmy Stelrad

Trzymaj aranżacyjny pion! - grzejniki Vertex Style i Vertex Plan firmy Stelrad

2014-06-23 10:22:29

Czasy, w których grzejniki były jedynie funkcjonalnym elementem domowej instalacji ogrzewania minęły bezpowrotnie. Współczesne trendy architektoniczne zamiast „ukrywać” eksponują je, jako designerski element wystroju wnętrza. Pionowe grzejniki Vertex Style i Vertex Plan firmy Stelrad, z dekoracyjnym panelem czołowym są tego najlepszym dowodem. Doskonałe parametry techniczne, efektowne wykończenie, ergonomiczny kształt oraz szeroka paleta kolorów - to tylko niektóre z powodów, dla których produkty te przykuły uwagę projektantów. Najwyższy czas pójść więc w ich ślady.

czytaj więcej
Grzejniki oddające ciepło przez konwekcję czy przez promieniowanie, które rozwiązanie jest bardziej opłacalne?

Grzejniki oddające ciepło przez konwekcję czy przez promieniowanie, które rozwiązanie jest bardziej opłacalne?

2014-06-11 08:10:03

Konwekcja i radiacja to pojęcia, które mogą być nieprzyjemnym wspomnieniem szkolnych lekcji fizyki. Rozważając dobór odpowiedniego do naszych potrzeb grzejnika, warto je sobie jednak odświeżyć. Konsekwencją braku wiedzy w tej sytuacji może być już nie słaba ocena ze sprawdzianu, ale na przykład wyższy rachunek za ogrzewanie. Na co zwrócić uwagę przy wyborze najbardziej opłacalnego rozwiązania? Podpowiada Michał Gołaś, ekspert firmy Stelrad, jednego z największych producentów grzejników w Europie.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P