Uzin Utz

Uzin Utz w dziale informacje

Nagrody Wiadomości
Podłogowe rewolucje: czas na winyle

Podłogowe rewolucje: czas na winyle

2014-10-13 16:12:00

Drewno, wykładziny, panele laminowane, ceramika, kamień… Wydawać by się mogło, że w temacie pokryć podłogowych te nazwy mówią wszystko. Tymczasem na Zachodzie, a w ostatnim czasie także i na naszym rodzimym rynku, coraz popularniejsze stają się podłogi winylowe (LVT). Co to za materiał, jakie ma zalety oraz w jaki sposób montuje się takie podłogi?

czytaj więcej
Drugie dno wykładziny - na co zwrócić uwagę przygotowując podłoże?

Drugie dno wykładziny - na co zwrócić uwagę przygotowując podłoże?

2014-08-21 13:15:00

Wykładziny to bardzo popularne i chętnie stosowane materiały do wykończenia podłóg. Znajdują zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu. Współczesne kolekcje są trwałe, łatwe w utrzymaniu i designerskie - do złudzenia potrafią imitować podłogi drewniane, kamień czy płytki ceramiczne. Bogata paleta barw, faktur oraz różnorodność wzorów wykładzin elastycznych i dywanowych pozwalają na kreowanie ciekawych aranżacji wnętrz, a różnorodność cenowa pozwala na dopasowanie ich zarówno do gustu, jak i do zasobności portfela.

czytaj więcej
Posadzki żywiczne - rodzaje i właściwości

Posadzki żywiczne - rodzaje i właściwości

2014-05-29 13:47:00

Posadzki żywiczne - od lat święcące triumfy w przestrzeniach magazynowych czy miejscach użyteczności publicznej - teraz coraz chętniej przyjmowane są także we wnętrzach mieszkalnych. Ogromne możliwości kreacji, wysoka odporność i łatwość w utrzymaniu - to tylko część ich zalet. Zainteresowanym tym rodzajem posadzek, przedstawiamy dziś kilka faktów na temat żywic.

czytaj więcej
Nowe oblicze starej wykładziny

Nowe oblicze starej wykładziny

2014-05-21 10:53:00

Podłoga - bez względu na rodzaj jej wykończenia - to wizytówka każdego wnętrza. Jednak każda powierzchnia na skutek intensywnego użytkowania z czasem traci swoje walory dekoracyjne oraz użytkowe. Wymiana podłogi, szczególnie o dużej powierzchni, to nie zawsze opłacalna inwestycja - zwłaszcza, gdy musi być dość regularnie powtarzana. Co zatem zrobić, gdy wykładzina elastyczna straciła swoje właściwości i nie zachwyca już wyglądem?

czytaj więcej
Uzin switchTec - bo wykładzina zmienną jest

Uzin switchTec - bo wykładzina zmienną jest

2014-05-07 20:21:00

Wykładzina to popularne wykończenie podłóg, szczególnie w sypialniach, pokojach dziecięcych i dziennych, gdzie szczególnie zależy nam na stąpaniu po miękkiej i ciepłej powierzchni. Jednak stara podłoga szybko się nudzi, a nowe trendy aranżacyjne wręcz zachęcają do zmian wystroju wnętrz. Dotąd jednak rzadko decydowaliśmy się na odważne rewolucje w odniesieniu do wykładzin. Tradycyjny sposób klejenia i uciążliwy demontaż tego typu okładzin skutecznie zniechęcały do podejmowania takich kroków. Ale to już przeszłość.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P