Uzin Utz

Uzin Utz w dziale informacje

Nagrody Wiadomości
Druga młodość wykładzin elastycznych

Druga młodość wykładzin elastycznych

2015-01-14 12:20:00

Do niedawna sądzono, że nie ma dobrego sposobu na trwałe odnowienie zniszczonych wykładzin PCV czy linoleum i co kilka lat trzeba je po prostu wymieniać. To natomiast wiąże się najczęściej z dużą uciążliwością dla inwestora oraz wysokimi kosztami. Firma RZ, będąca częścią niemieckiego koncernu Uzin Utz AG, skutecznie obaliła przez lata utarty stereotyp, przedstawiając branży podłogowej profesjonalny system renowacji, czyszczenia i pielęgnacji podłóg.

czytaj więcej
Podłogowe rewolucje: czas na winyle

Podłogowe rewolucje: czas na winyle

2014-10-13 16:12:00

Drewno, wykładziny, panele laminowane, ceramika, kamień… Wydawać by się mogło, że w temacie pokryć podłogowych te nazwy mówią wszystko. Tymczasem na Zachodzie, a w ostatnim czasie także i na naszym rodzimym rynku, coraz popularniejsze stają się podłogi winylowe (LVT). Co to za materiał, jakie ma zalety oraz w jaki sposób montuje się takie podłogi?

czytaj więcej
Trwały jastrych - jak go wykonać?

Trwały jastrych - jak go wykonać?

2014-08-18 15:04:24

Jastrych, podkład, szlichta - niezależnie od tego jak go nazwiemy, dobry i trwały gwarantuje nam, że podłoga którą zamontujemy w mieszkaniu, będzie służyła przez lata. Dziś kilka słów na temat rodzajów jastrychów oraz ich wykonywania.

czytaj więcej
Okresowa konserwacja podłóg lakierowanych - dlaczego warto?

Okresowa konserwacja podłóg lakierowanych - dlaczego warto?

2014-08-07 16:59:00

Podłogi drewniane wyróżnia naturalne piękno, które w domowych wnętrzach warto zachować jak najdłużej. Odpowiednią ochronę oraz impregnację surowca powinna zapewnić warstwa lakieru. W trakcie codziennego użytkowania jest ona jednak narażona na ścieranie, zabrudzenia czy niekorzystny wpływ wody. Aby renowacja tego typu powierzchni przeprowadzana była jedynie sporadycznie, warto zawczasu podłogę odpowiednio zabezpieczyć. Właściwie konserwowane i pielęgnowane drewno przez lata zachwycać nas będzie swoją urodą.

czytaj więcej
codex HS 600 - wodoszczelna membrana ochronna

codex HS 600 - wodoszczelna membrana ochronna

2014-06-24 15:57:00

Decydując się na położenie płytek ceramicznych chcemy, by pięknie się prezentowały i służyły nam przez wiele lat. Położone na ścianach i podłodze mają nie tylko ułatwić utrzymanie czystości, ale również chronić te miejsca przed szkodliwym działaniem wilgoci. Niestety, wbrew powszechnej opinii, okładziny tego typu nie zapewniają całkowitej szczelności! Dlatego w najbardziej mokrych pomieszczeniach warto pod płytkami ułożyć hydroizolację, popularnie nazywaną folią w płynie. Pomoże nam w tym uszczelnienie zespolone codex HS 600 od  firmy Uzin.

czytaj więcej
codex Power Maxx - niech moc będzie z… płytkami!

codex Power Maxx - niech moc będzie z… płytkami!

2014-06-05 09:36:00

Podłoga i ściany wyłożone płytkami ceramicznymi to bardzo popularny sposób wykończenia wnętrz. Nic dziwnego, są materiałem trwałym a przy tym eleganckim i praktycznym. Dlatego też glazura, terakota, klinkier czy gres dawno już przestały być domeną wyłącznie kuchni czy łazienki. Tego typu okładziny często znajdują zastosowanie także w salonach, na korytarzach, schodach, a także w takich miejscach jak balkony czy tarasy.

czytaj więcej
Nowe produkty i zmiana systematyki oznaczeń w portfelu jastrychów marki UZIN

Nowe produkty i zmiana systematyki oznaczeń w portfelu jastrychów marki UZIN

2014-05-28 11:29:00

Portfolio jastrychów marki UZIN powiększyło się o trzy nowe artykuły: Szybkosprawny jastrych gotowy UZIN SC 968, Niskoskurczowe szybkie spoiwo jastrychowe UZIN SC 970 oraz Spoiwo do jastrychów specjalnych UZIN SC 910. Uzupełnienie asortymentu pociągnęło za sobą również zmianę systematyki oznaczeń.

czytaj więcej
Jak skutecznie dbać o podłogi drewniane?

Jak skutecznie dbać o podłogi drewniane?

2014-04-15 14:36:00

Podłogi drewniane stanowią efektowną dekorację niemal każdego wnętrza. Współtworzą jego wystrój, kreują wyjątkowy klimat dając poczucie ciepła i komfortu, a dodatkowo są świetnym izolatorem ciepła. Aby drewniane powierzchnie zachowały piękny wygląd przez długie lata należy odpowiednio o nie dbać. Właściwa i regularna pielęgnacja nie tylko utrwala naturalne piękno zaklęte w drewnie, ale również wydłuża żywotność parkietu nawet o 50%. 

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P