Isover

Isover w dziale informacje

Promocje Wiadomości Wydarzenia
Cisza na zawołanie - nowa mata akustyczna od ISOVER

Cisza na zawołanie - nowa mata akustyczna od ISOVER

2017-04-19 12:49:00

Cisza na zawołanie - nowa mata akustyczna od ISOVER Uni-Sonic to mata z wełny mineralnej szklanej przeznaczona do izolacji akustycznej ścian działowych w systemach suchej zabudowy. Nowość w ofercie ISOVER wyróżnia się dużą łatwością montażu. Izolacja jest szybka, efektywna i bezodpadowa.

czytaj więcej
Korzyści hybrydy dla rynku izolacji

Korzyści hybrydy dla rynku izolacji

2017-03-21 10:57:00

Połączenie najlepszych cech dwóch rozwiązań w jedno, w celu uzyskania maksymalnych korzyści, to główny cel każdej hybrydy. Takie innowacyjne propozycje oferuje już nie tylko rynek motoryzacji. Specjaliści marki ISOVER połączyli zalety wełny mineralnej szklanej z atutami wełny skalnej tworząc hybrydowe rozwiązanie do izolacji fasad wentylowanych.

czytaj więcej
ISOVER przyznaje licencje wykonawcom

ISOVER przyznaje licencje wykonawcom

2016-12-20 11:50:00

Szkolenie i promowanie najlepszych wykonawców na rynku to główny cel licencji przyznawanych przez uznanego producenta materiałów izolacyjnych. Prestiżowy certyfikat jest potwierdzeniem posiadania niezbędnych kwalifikacji oraz wiedzy na temat rozwiązań i produktów ISOVER. Pierwsze licencje zostały przyznane pięciu firmom wykonawczym 25 listopada podczas Gali Mistrzów Izolacji.

czytaj więcej
Kominek w domu? Tylko z dobrą izolacją!

Kominek w domu? Tylko z dobrą izolacją!

2016-11-29 12:54:25

Realizując marzenie o domu z kominkiem warto pamiętać o kilku zasadach zapewniających bezpieczeństwo i odpowiedni komfort. Zaplanować należy właściwe miejsce, dopasowaną do wielkości budynku moc, ale przede wszystkim skuteczną izolację.

czytaj więcej
Jak sprawdzić poprawność izolacji?  Termowizja i Blower Door Test

Jak sprawdzić poprawność izolacji? Termowizja i Blower Door Test

2016-11-09 10:46:42

Zaostrzające się wymagania prawne w zakresie konsumpcji energii przez budynki wskazują ten aspekt jako jeden z ważniejszych podczas projektowania i procesu budowy. Efektywna izolacja, brak mostków termicznych i odpowiednia szczelność budynku to najistotniejsze kwestie. Jak możemy je kontrolować?

czytaj więcej
Mniejsze rachunki za ogrzewanie dzięki Profit-Macie

Mniejsze rachunki za ogrzewanie dzięki Profit-Macie

2016-10-17 11:36:47

Wybór materiałów do izolacji domu warto rozpatrywać jako długofalową inwestycję, z której korzyści będziemy czerpać w każdym sezonie grzewczym, a coraz częściej także i latem. Czym kierować się przy zakupie? Podpowiedź ekspertów brzmi - lambdą i grubością izolacji.

czytaj więcej
Fasada nie tylko od parady

Fasada nie tylko od parady

2016-08-31 12:02:42

Ściany zewnętrzne budynku to przede wszystkim jego wizytówka. Jednak oprócz funkcji estetycznej, mają one także skutecznie chronić przed ucieczką ciepła. Wybierając rodzaj fasady, należy zatem pamiętać o dopasowaniu odpowiedniej izolacji. Jakie rozwiązania są najpopularniejsze?

czytaj więcej
Super Mata Plus - nowa wełna premium od ISOVER

Super Mata Plus - nowa wełna premium od ISOVER

2016-07-22 12:15:18

ISOVER wprowadza do sprzedaży nowy produkt z wełny mineralnej szklanej w rolce o doskonałym współczynniku przewodzenia ciepła lambda. Super Mata Plus jest  kolejną odsłoną  gamy produktów stosowanych do izolacji termicznej dachów skośnych. To jeszcze nie koniec nowości od producenta.

czytaj więcej
Różne technologie -  jeden materiał izolacyjny

Różne technologie - jeden materiał izolacyjny

2016-07-15 16:29:51

Nowe warunki techniczne, które obecnie obowiązują i w zaostrzonej formie będą obowiązywały już od 2021 roku, ale przede wszystkim świadomość inwestorów sprawiły, że rynek budowlany w Polsce obrał kierunek na energooszczędność. Niezależnie od tego w jakiej technologii budujemy dom, warto zwrócić uwagę na parametry materiałów gwarantujące wysoką efektywność energetyczną budynku.

czytaj więcej
Thermistar - technologia stworzona dla wełny mineralnej

Thermistar - technologia stworzona dla wełny mineralnej

2016-06-16 13:09:00

Thermistar to prekursorski sposób produkcji wełen mineralnych opracowany w laboratoriach Saint-Gobain. Innowacyjna technologia 7-krotnej kompresji pozwala marce ISOVER tworzyć produkty o wyjątkowych właściwości termoizolacyjnych oraz użytkowych.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P