Domalux

Domalux w dziale informacje

Wiadomości Promocje Wydarzenia Nagrody
3. argumenty przemawiające za olejowaniem podłóg

3. argumenty przemawiające za olejowaniem podłóg

2015-08-24 15:26:00

Olejowanie jest sprawdzonym sposobem wykończenia drewna, w tym podłóg drewnianych. Jest ciekawą alternatywą dla lakierowania i ługowania, a wielu ekspertów twierdzi nawet, że nie ma preparatu, który tak harmonizuje z drewnem i eksponuje jego naturalne walory. Prezentujemy zalety olejowania podłóg.

czytaj więcej
Drewniana podłoga w kuchni - dlaczego nie?

Drewniana podłoga w kuchni - dlaczego nie?

2014-08-13 10:37:00

Ładna, odporna na wilgoć i łatwa do utrzymania w czystości - taka powinna być podłoga w kuchni. Czy wspomniane warunki dyskredytują deski i deszczółki z drewna? Otóż nie - odpowiednio zabezpieczone parkiet i mozaikę można użytkować w jadalni z powodzeniem przez wiele lat. Radzimy jakie drewno najlepiej nadaje się do kuchni oraz jak je zabezpieczyć i pielęgnować.

czytaj więcej
Nieprzemijający urok drewnianych podłóg

Nieprzemijający urok drewnianych podłóg

2014-08-01 12:32:00

Drewno wykorzystywane do wykańczania wnętrz jest materiałem, które nigdy się nie starzeje. Wykonane z niego podłogi są najpopularniejsze ponieważ są ponadczasowe, eleganckie i dające niepowtarzalny efekt. Równie dobrze pasują do aranżacji utrzymanych w stylu klasycznym jak i w nowoczesnym. Zdradzamy zalety drewnianych podłóg i źródło ich fenomenu.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P