Sofath

Sofath w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Sofath

Prekursor i lider na europejskim rynku pomp ciepła. Specjalista w systemach grzewczych o Niskiej Konsumpcji Energii. Oferuje rozwiązania geotermiczne i aerotermiczne w postaci pomp ciepła : Natea, Caliane, Termeo, Lizea oraz MI134 i BECT z przeznaczeniem do podgrzewu ciepłej wody użytkowej. Od 30 lat spełnia oczekiwania Klientów w zakresie komfortu, oszczędności i ochrony środowiska.

 

Gruntowe pompy ciepła - w zgodzie z pięknym ogrodem

Gruntowe pompy ciepła - w zgodzie z pięknym ogrodem

2014-05-16 10:44:00

W Polsce, ze względu na zmienne warunki klimatyczne, największą popularnością cieszą się gruntowe pompy ciepła pozyskujące energię z ziemi. Do ogrzania budynku wykorzystują zasadę termodynamiki, która pozwala na transportowanie energii cieplnej z dolnego źródła (w tym wypadku z gruntu) do górnego źródła, jakim jest ogrzewanie podłogowe, grzejnikowe lub klimakonwektory. Pompa ciepła pobierając energię z ziemi, odprowadza ją i dostarcza - za pomocą czynnika roboczego - do pomieszczeń domu. Ogrzewanie to wynik stałej zmiany stanu fizycznego czynnika w procesie parowania, sprężania, skraplania i rozprężania.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P