Buszrem

Buszrem w dziale informacje

Wiadomości
Beton architektoniczny we wnętrzu

Beton architektoniczny we wnętrzu

2017-12-14 10:36:38

Gust, osobista wrażliwość i preferencje estetyczne decydują o tym, że pewne przedmioty uznajemy za ładne, a inne nie. Ale oprócz tego bardzo duże znaczenie ma tło i ramy w jakich te przedmioty możemy oglądać. Neutralne lub pastelowe barwy ścian w pomieszczeniach uspokajają. Dobrze w takim otoczeniu odpoczywać i pracować. Jednocześnie właśnie w takim otoczeniu łatwiej zwrócić uwagę na piękno detalu. Dzięki pracy designerów beton architektoniczny może pełnić obie role - uspokajającego, neutralnego tła albo pięknego detalu, który zdobi wnętrze. Jak to możliwe? Przyjrzyjmy się produktom z oferty firmy Buszrem.

czytaj więcej
Płyty z betonu architektonicznego

Płyty z betonu architektonicznego

2017-02-23 10:42:00

Doskonałe parametry techniczne i filigranową grubość. Te cechy powodują, że beton - a konkretnie - szlachetne, ozdobne płyty betonowe tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz.  Również dzięki temu beton ciągle jest ponadczasowym materiałem nie tylko budowlanym, ale i wykończeniowym.

czytaj więcej
Ścienne systemy dekoracyjne

Ścienne systemy dekoracyjne

2017-01-11 09:37:00

Buszrem wprowadził w ubiegłym roku na rynek dwa ścienne produkty dekoracyjne z betonu architektonicznego - płytki SOCHO DECOR SYSTEM oraz SunGral SYSTEM. Obie wersje płytek to prostokąty o wymiarach 50 x 25 cm. SunGral SYSTEM można stosować również na zewnątrz, na elewacjach budynków.

czytaj więcej
Metody pielęgnacji i konserwacji drewnianych podłóg

Metody pielęgnacji i konserwacji drewnianych podłóg

2014-09-05 16:58:00

Podłoga to jeden z najintensywniej eksploatowanych elementów wyposażenia wnętrza, która jest narażona na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i zabrudzania. O posadzkę wykonaną z drewna trzeba dbać szczególnie, gdyż jej wygląd zależy także od sposobów jej pielęgnacji i konserwacji.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P