Pinio

Pinio w dziale pokój

Meble Inne Łóżka Komody Szafy

Pinio w dziale sypialnia

Meble Inne

Pinio w dziale informacje

Wiadomości
Sprytnie znaczy taniej - jak  zaplanować zakup mebli dziecięcych na lata

Sprytnie znaczy taniej - jak zaplanować zakup mebli dziecięcych na lata

2017-11-28 12:25:00

Wszyscy znamy zdanie: taniej znaczy drożej, z kolei drożej nie zawsze oznacza funkcjonalnie i długowiecznie. W przypadku wyposażania pokoju dziecka, bywa że rodzice inwestują w najdroższe łóżeczko, które szybko staje się za małe i trzeba wymienić je na nowe. Najkorzystniej jest szukać opcji optymalnej - wartej wkładanej w nią inwestycji, czyli urokliwej i służącej wiele lat.

czytaj więcej
Kącik malucha w sypialni rodziców

Kącik malucha w sypialni rodziców

2017-10-27 08:40:43

Młodzi rodzice często decydują się na urządzenie kącika dla niemowlaka w swojej sypialni z kilku powodów. Bywa tak, że chcą mieć malucha przy sobie cały czas, a czasem zmuszają ich do tego warunki mieszkaniowe. Korzyścią jest to, że niemowlak cały czas jest na oku, i jest blisko, gdy trzeba do niego wstać w nocy. Kolejnym pożytkiem jest to, że podczas przewijania lub przebierania wszystkie niezbędne akcesoria mamy pod ręką. Właśnie takie są zachęcające wizje, które zderzają się z brutalną rzeczywistością w momencie, gdy dochodzi do zakupów odpowiednich mebli.

czytaj więcej
Samodzielne składanie mebli. Radość tworzenia czy przekleństwo?

Samodzielne składanie mebli. Radość tworzenia czy przekleństwo?

2017-08-24 07:24:11

XXI wiek niesie za sobą wiele udogodnień również dla przyszłych rodziców. Komfortem jest możliwość robienia zakupów przed ekranem komputera, z kubkiem gorącej herbaty w dłoni i w zaciszu własnego domu. W Internecie można zasięgnąć informacji na każdy temat, przejrzeć oferty producentów mebli i akcesoriów do pokoju dziecięcego. Istnieje także możliwość zakupu i zamówienia dostawy do domu. W przypadku mebli, towar trzeba samodzielnie rozpakować i złożyć z wielu części. Czy rodzice mają się czego obawiać? Czy samodzielnie składane meble są bezpieczne? Trwałe? Czy na pewno sami poradzą sobie z montażem? Przecież nikt nie lubi czytać instrukcji.

czytaj więcej
Rearanżacyjne SOS w pokoju dziecka

Rearanżacyjne SOS w pokoju dziecka

2017-07-24 12:42:00

Zmiana aranżacji pokoju dziecka niskim kosztem i szybko - czy to możliwe? Kreatywność dzieci podczas zabawy nie zna granic. Odświeżenie lub remont staje się koniecznością, szczególnie, jeżeli podczas roku szkolnego nie było na to czasu. Najlepszym momentem na zmiany aranżacyjne we wnętrzach jest lato, gdy dzieci wyjeżdżają na wakacje. Jeszcze nie jest za późno na tę decyzję. Warto po wakacjach zaskoczyć pociechę nową aranżacją. Dowiedzcie się jak to zrobić.

czytaj więcej
Pinio: Nowy pokój córki Anny Dereszowskiej

Pinio: Nowy pokój córki Anny Dereszowskiej

2016-11-21 11:55:00

Przeprowadzka do nowego domu lub mieszkania to najlepszy moment na zmianę stylu urządzenia pokoju dzieci. Szczególnie kiedy przypada na okres przejściowy - między wiekiem przedszkolnym a szkolnym. Nowa stylistyka pokoju tworzy przestrzeń spójną z preferencjami młodej damy oraz jej nowymi rozwijającymi się pasjami i zainteresowaniami. 
 

czytaj więcej
Nowy zestaw mebli dziecięco - młodzieżowych dla miłośników prostoty - Calmo

Nowy zestaw mebli dziecięco - młodzieżowych dla miłośników prostoty - Calmo

2016-10-25 09:56:00

Klasyka niejedno ma imię, o czym przekonuje nas kolejna kolekcja cenionej w Polsce i za granicą marki Pinio. Proste formy stanowić mogą doskonałą bazę dla aranżacji w każdym stylu i pasują do każdego wnętrza. A co najważniejsze, nigdy się nie nudzą.

czytaj więcej
Śnieżnobiały pokój dla małej dziewczynki

Śnieżnobiały pokój dla małej dziewczynki

2016-09-12 12:29:00

W pomieszczeniu, zajmowanym teraz przez pokój Antosi, wcześniej znajdowała się sypialnia rodziców. Na 20 m2 można poszaleć z układem mebli i dodatków, więc przed przystąpieniem do realizacji pokoiku Kinga Wójcik, autorka bloga www.fistaszkowelove.pl zamówiła wizualizację, która pomogła w usystematyzowaniu jej planów. Wizualizacja pomogła wykluczyć pewne elementy, których zastosowanie pierwotnie zakładała. 

czytaj więcej
Pastelowy pokój córki Doroty Gardias

Pastelowy pokój córki Doroty Gardias

2016-07-11 10:16:00

Znana prezenterka TVN, Dorota Gardias, pokazuje, jak urządziła pokoik swojej 3-letniej córki, Hani. Pokoik utrzymany jest w pastelowej kolorystyce. Beżowe ściany stanowią tło dla białych mebli Pinio i kolorowych dodatków Lamps&Company. Efekt: stylowe, ale nieprzestylizowane, dziewczęce wnętrze z francuskimi akcentami.

czytaj więcej
Transformacja pokoju przedszkolaka w pokój dla nastolatka bez wymiany mebli

Transformacja pokoju przedszkolaka w pokój dla nastolatka bez wymiany mebli

2016-05-30 12:02:00

Ile razy wymienia się meble w pokoju dziecka przez cały okres jego życia w domu rodzinnym? Przeciętnie 2 lub 3 razy. Każda taka zmiana, to spory wydatek. Producenci mebli wpadli na pomysł, jak go uniknąć.

czytaj więcej
Kiedy meble dziecięce wychodzą z pokoju dziecka

Kiedy meble dziecięce wychodzą z pokoju dziecka

2016-05-16 11:57:00

Są takie meble dziecięce, które mogą posłużyć nam przez wiele lat - solidne, dobrze zaprojektowane, z litego drewna. Jak przekonacie się z lektury tego tekstu, nie musimy pozbywać się ich w momencie, kiedy nasze dziecko z nich wyrasta - zamiast tego, możemy przenieść je w inne miejsce w domu. Kto by pomyślał, że meble kuchenne znajdziemy w sklepie dziecięcym?

czytaj więcej
< 1 2 3 4 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P