Pinio

Pinio w dziale pokój

Meble Inne Łóżka Komody Szafy
Śnieżnobiały pokój dla małej dziewczynki

Śnieżnobiały pokój dla małej dziewczynki

2016-09-12 12:29:00

W pomieszczeniu, zajmowanym teraz przez pokój Antosi, wcześniej znajdowała się sypialnia rodziców. Na 20 m2 można poszaleć z układem mebli i dodatków, więc przed przystąpieniem do realizacji pokoiku Kinga Wójcik, autorka bloga www.fistaszkowelove.pl zamówiła wizualizację, która pomogła w usystematyzowaniu jej planów. Wizualizacja pomogła wykluczyć pewne elementy, których zastosowanie pierwotnie zakładała. 

czytaj więcej
Kiedy meble dziecięce wychodzą z pokoju dziecka

Kiedy meble dziecięce wychodzą z pokoju dziecka

2016-05-16 11:57:00

Są takie meble dziecięce, które mogą posłużyć nam przez wiele lat - solidne, dobrze zaprojektowane, z litego drewna. Jak przekonacie się z lektury tego tekstu, nie musimy pozbywać się ich w momencie, kiedy nasze dziecko z nich wyrasta - zamiast tego, możemy przenieść je w inne miejsce w domu. Kto by pomyślał, że meble kuchenne znajdziemy w sklepie dziecięcym?

czytaj więcej
Każdy zbiera skarby - ale gdzie je wszystkie zmieścić

Każdy zbiera skarby - ale gdzie je wszystkie zmieścić

2015-08-28 13:02:00

Pokoje dziecięce, z jednej strony mają być proste i funkcjonalne, z drugiej każdy rodzic wie, iż nie ma trudniejszego pomieszczenia do urządzenia. Tysiące skarbów, potrzebnych rzeczy, lalek, misiów, samochodów, kredek, flamastrów…nic tylko przed oczami stają nam niekończące się stosy pudełek i pudełeczek! O zgrozo! A miało być tak przejrzyście.

czytaj więcej
Drugie życie mebla - jak dostosować pokój do kolejnych etapów rozowju dziecka

Drugie życie mebla - jak dostosować pokój do kolejnych etapów rozowju dziecka

2015-07-30 09:39:00

O tym, że nasze dzieci rosną szybciej niż byśmy tego chcieli nie trzeba nikogo przekonywać. Dopiero co raczkujące maluchy zmienią się w małe księżniczki czy bohaterów z ulubionych bajek, a po chwili maszerują już do szkoły. Nie łatwo jest urządzić jeden pokój na lata. Pytanie, jak możemy ułatwić sobie to zadanie wybierając odpowiednie meble?

czytaj więcej
Monochromatyzm w pokoju dziecięcym

Monochromatyzm w pokoju dziecięcym

2015-06-02 12:32:00

Nie da się nie zauważyć, że w pokojach dziecięcych narodziła się nowa moda - moda na monochromatyzm. Trend, który opiera się głównie na stonowanych barwach, jest świetną podstawą dla kolorowych miśków, lalek i innych zabawek.

czytaj więcej
Mała przestrzeń, ogromna inspiracja - pokój dziecięcy

Mała przestrzeń, ogromna inspiracja - pokój dziecięcy

2015-05-23 11:49:00

Wiele rodziców zmaga się z problemami przy urządzaniu niewielkiej przestrzeni dla dziecka. Najmłodszy członek rodziny, z reguły dostaje najmniejszy pokój, zupełnie nieadekwatnie do ilości bagażu! Masa zabawek, gier i innych skarbów musi znaleźć swoje miejsce. Do tego w przyszłości dochodzi niezbędny kąt do nauki i rozwijania swoich zainteresowań. Nie mówiąc już o łóżku, które z reguły zajmuję połowę przestrzeni. Warto wybrać meble, dzięki którym urządzicie pokój dorastającego dziecka, z rosnącymi w miarę wieku potrzebami. Jak to zrobić i od czego zacząć? Z odpowiedzią na te pytania przychodzi marka Pinio.

czytaj więcej
Aranżacja pokoiku zimowego

Aranżacja pokoiku zimowego

2014-11-13 15:00:00

Każdy z nas pamięta radość jaką sprawiał nam pierwszy śnieg za oknem, kiedy byliśmy jeszcze beztroskimi dziećmi. Zimowy krajobraz ma nieodparty urok, który podkreśla celebracja wszystkich zwyczajów związanych z tą porą roku. Dlaczego nie miałby on być widoczny w naszych przytulnych domach? Maluchy kochają zimę, zwłaszcza kiedy na zewnątrz pada śnieg. My podpowiemy Wam, jak stworzyć zimowy pokoik i spowodować, aby Wasze dzieci pokochały także jego ciepłe wnętrza.

czytaj więcej
Jak urządzić pokój  dziecka?

Jak urządzić pokój dziecka?

2014-10-28 10:56:00

Urządzenie pokoiku dziecięcego to nie lada wyzwanie. Nie sztuka pójść po najprostszej linii oporu i stworzyć przestrzeń, w której nic do siebie nie pasuje, a głównymi akcentami dekoracyjnymi są ulubione postacie z bajek. Czy olbrzymich rozmiarów spider-man, spoglądający zza szafy to aby najlepsze rozwiązanie? Oczywiście - za dnia to wspaniały kompan do zabawy, ale wieczorem nie wpłynie kojąco na sen malucha. Jeżeli nie do końca wiesz, jak przygotować przestrzeń dla nowonarodzonego dziecka, a w twojej głowie pobrzmiewają słowa: „Houston mamy problem!”, warto zastosować się do naszych porad. Tym razem zabieramy was w podróż na księżyc...

czytaj więcej
Pokój dla chłopca w pastelowych kolorach

Pokój dla chłopca w pastelowych kolorach

2014-04-24 16:20:00

Pokój dziecka jest jednym z większych wyzwań nie tylko dla rodziców, ale również dla architektów wnętrz, którzy kierując się własnym gustem oraz obowiązującymi kanonami muszą stworzyć miejsce wesołe, bezpieczne, funkcjonalne i przede wszystkim ładne. Miejsce, w którym dziecko będzie czuło się dobrze. Jak to zrobić? Jakie dodatki i kolory wybrać?

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P