Pinio

Pinio w dziale pokój

Meble Inne Łóżka Komody Szafy

Pinio w dziale sypialnia

Meble Inne

Pinio w dziale informacje

Wiadomości
Rearanżacyjne SOS w pokoju dziecka

Rearanżacyjne SOS w pokoju dziecka

2017-07-24 12:42:00

Zmiana aranżacji pokoju dziecka niskim kosztem i szybko - czy to możliwe? Kreatywność dzieci podczas zabawy nie zna granic. Odświeżenie lub remont staje się koniecznością, szczególnie, jeżeli podczas roku szkolnego nie było na to czasu. Najlepszym momentem na zmiany aranżacyjne we wnętrzach jest lato, gdy dzieci wyjeżdżają na wakacje. Jeszcze nie jest za późno na tę decyzję. Warto po wakacjach zaskoczyć pociechę nową aranżacją. Dowiedzcie się jak to zrobić.

czytaj więcej
Śnieżnobiały pokój dla małej dziewczynki

Śnieżnobiały pokój dla małej dziewczynki

2016-09-12 12:29:00

W pomieszczeniu, zajmowanym teraz przez pokój Antosi, wcześniej znajdowała się sypialnia rodziców. Na 20 m2 można poszaleć z układem mebli i dodatków, więc przed przystąpieniem do realizacji pokoiku Kinga Wójcik, autorka bloga www.fistaszkowelove.pl zamówiła wizualizację, która pomogła w usystematyzowaniu jej planów. Wizualizacja pomogła wykluczyć pewne elementy, których zastosowanie pierwotnie zakładała. 

czytaj więcej
Kiedy meble dziecięce wychodzą z pokoju dziecka

Kiedy meble dziecięce wychodzą z pokoju dziecka

2016-05-16 11:57:00

Są takie meble dziecięce, które mogą posłużyć nam przez wiele lat - solidne, dobrze zaprojektowane, z litego drewna. Jak przekonacie się z lektury tego tekstu, nie musimy pozbywać się ich w momencie, kiedy nasze dziecko z nich wyrasta - zamiast tego, możemy przenieść je w inne miejsce w domu. Kto by pomyślał, że meble kuchenne znajdziemy w sklepie dziecięcym?

czytaj więcej
Każdy zbiera skarby - ale gdzie je wszystkie zmieścić

Każdy zbiera skarby - ale gdzie je wszystkie zmieścić

2015-08-28 13:02:00

Pokoje dziecięce, z jednej strony mają być proste i funkcjonalne, z drugiej każdy rodzic wie, iż nie ma trudniejszego pomieszczenia do urządzenia. Tysiące skarbów, potrzebnych rzeczy, lalek, misiów, samochodów, kredek, flamastrów…nic tylko przed oczami stają nam niekończące się stosy pudełek i pudełeczek! O zgrozo! A miało być tak przejrzyście.

czytaj więcej
Drugie życie mebla - jak dostosować pokój do kolejnych etapów rozowju dziecka

Drugie życie mebla - jak dostosować pokój do kolejnych etapów rozowju dziecka

2015-07-30 09:39:00

O tym, że nasze dzieci rosną szybciej niż byśmy tego chcieli nie trzeba nikogo przekonywać. Dopiero co raczkujące maluchy zmienią się w małe księżniczki czy bohaterów z ulubionych bajek, a po chwili maszerują już do szkoły. Nie łatwo jest urządzić jeden pokój na lata. Pytanie, jak możemy ułatwić sobie to zadanie wybierając odpowiednie meble?

czytaj więcej
Monochromatyzm w pokoju dziecięcym

Monochromatyzm w pokoju dziecięcym

2015-06-02 12:32:00

Nie da się nie zauważyć, że w pokojach dziecięcych narodziła się nowa moda - moda na monochromatyzm. Trend, który opiera się głównie na stonowanych barwach, jest świetną podstawą dla kolorowych miśków, lalek i innych zabawek.

czytaj więcej
Mała przestrzeń, ogromna inspiracja - pokój dziecięcy

Mała przestrzeń, ogromna inspiracja - pokój dziecięcy

2015-05-23 11:49:00

Wiele rodziców zmaga się z problemami przy urządzaniu niewielkiej przestrzeni dla dziecka. Najmłodszy członek rodziny, z reguły dostaje najmniejszy pokój, zupełnie nieadekwatnie do ilości bagażu! Masa zabawek, gier i innych skarbów musi znaleźć swoje miejsce. Do tego w przyszłości dochodzi niezbędny kąt do nauki i rozwijania swoich zainteresowań. Nie mówiąc już o łóżku, które z reguły zajmuję połowę przestrzeni. Warto wybrać meble, dzięki którym urządzicie pokój dorastającego dziecka, z rosnącymi w miarę wieku potrzebami. Jak to zrobić i od czego zacząć? Z odpowiedzią na te pytania przychodzi marka Pinio.

czytaj więcej
Aranżacja pokoiku zimowego

Aranżacja pokoiku zimowego

2014-11-13 15:00:00

Każdy z nas pamięta radość jaką sprawiał nam pierwszy śnieg za oknem, kiedy byliśmy jeszcze beztroskimi dziećmi. Zimowy krajobraz ma nieodparty urok, który podkreśla celebracja wszystkich zwyczajów związanych z tą porą roku. Dlaczego nie miałby on być widoczny w naszych przytulnych domach? Maluchy kochają zimę, zwłaszcza kiedy na zewnątrz pada śnieg. My podpowiemy Wam, jak stworzyć zimowy pokoik i spowodować, aby Wasze dzieci pokochały także jego ciepłe wnętrza.

czytaj więcej
Jak urządzić pokój  dziecka?

Jak urządzić pokój dziecka?

2014-10-28 10:56:00

Urządzenie pokoiku dziecięcego to nie lada wyzwanie. Nie sztuka pójść po najprostszej linii oporu i stworzyć przestrzeń, w której nic do siebie nie pasuje, a głównymi akcentami dekoracyjnymi są ulubione postacie z bajek. Czy olbrzymich rozmiarów spider-man, spoglądający zza szafy to aby najlepsze rozwiązanie? Oczywiście - za dnia to wspaniały kompan do zabawy, ale wieczorem nie wpłynie kojąco na sen malucha. Jeżeli nie do końca wiesz, jak przygotować przestrzeń dla nowonarodzonego dziecka, a w twojej głowie pobrzmiewają słowa: „Houston mamy problem!”, warto zastosować się do naszych porad. Tym razem zabieramy was w podróż na księżyc...

czytaj więcej
Pokój dla chłopca w pastelowych kolorach

Pokój dla chłopca w pastelowych kolorach

2014-04-24 16:20:00

Pokój dziecka jest jednym z większych wyzwań nie tylko dla rodziców, ale również dla architektów wnętrz, którzy kierując się własnym gustem oraz obowiązującymi kanonami muszą stworzyć miejsce wesołe, bezpieczne, funkcjonalne i przede wszystkim ładne. Miejsce, w którym dziecko będzie czuło się dobrze. Jak to zrobić? Jakie dodatki i kolory wybrać?

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P