Mebin

Mebin w dziale pokój

Meble FOTELE i PUFY Inne Komody

Mebin w dziale sypialnia

Meble Łóżka

Mebin w dziele kuchnia

Meble Akcesoria kuchenne

Mebin w dziale informacje

Wiadomości Nagrody
Mebin: Biel kontra czerń - nowoczesne aranżacje sypialni

Mebin: Biel kontra czerń - nowoczesne aranżacje sypialni

2013-09-30 10:24:00

Nastrojowe, otulające przygaszonymi barwami podobnymi nocy, wyciszające zmysły i kołyszące do snu - sypialnie w ciemnej tonacji, czy wręcz przeciwnie - kojarzące się z uczuciem czystości i świeżości, pełne światła i lekkości, zapraszające do powitania z radością nowego poranka - sypialnie w bieli. Nie rozstrzygniemy tego pozornego dylematu, pozostawiając wybór osobom zainteresowanym urządzaniem sypialni, ale z przyjemnością pokażemy kilka inspirujących aranżacji wnętrz - tych jasnych i tych ciemnych.

czytaj więcej
Jak umeblować małe mieszkanie?

Jak umeblować małe mieszkanie?

2013-03-15 14:07:00

Niewielka powierzchnia, jaką możemy zagospodarować mieszkając np. w bloku często wymaga od nas niemałej inwencji twórczej, a tym samym wielu oryginalnych pomysłów aranżacyjnych. Wybrane meble muszą mieścić się w odpowiednich wnętrzach, pozostawiając domownikom wystarczająco dużo wolnej przestrzeni do poruszania się, pracy czy zabawy. Najlepiej, jeśli w prosty sposób będziemy mogli, w zależności od swoich potrzeb, dowolnie przestawiać poszczególne bryły. Każda z nich powinna być nie tylko ładna i pasująca do wystroju całego mieszkania, ale przede wszystkim powinna spełniać ściśle określone funkcje. Zazwyczaj, na niedużej powierzchni nie ma miejsca na rzeczy przypadkowe, pełniące wyłącznie rolę dekoracji.

czytaj więcej
Interesujące zestawienia kolorystyczne w meblach nowoczesnych i klasycznych

Interesujące zestawienia kolorystyczne w meblach nowoczesnych i klasycznych

2013-02-12 18:28:00

Nie od dziś wiadomo, że barwa otaczających nas przedmiotów oddziaływuje na zmysły, wywołując odpowiedni nastrój i wpływając na sposób odbioru danej rzeczy. Kolor może podkreślać jej piękno, a także zwracać uwagę patrzącego na określony detal. Podobną rolę odgrywają materiały, z których wykonane są np. meble. Ciekawe, często zaskakujące połączenia barw i surowców pojawiające się w kolekcjach mebli do salonów, jadalni czy sypialni nadają wnętrzom niepowtarzalnego uroku i indywidualnego charakteru.

czytaj więcej
Pomysł na aranżację domowej biblioteczki

Pomysł na aranżację domowej biblioteczki

2012-10-22 17:00:00

Czy w dzisiejszych czasach domowa biblioteczka powoli odchodzi w zapomnienie? Czy jej miejsce zajmują telewizory, komputery, wieże i inne sprzęty elektroniczne? Jednym ze znaków naszej epoki jest niekończący się pośpiech widoczny we wszystkich sferach życia: szybko jemy, śpimy i biegamy pomiędzy pracą a domem, gdzieś po drodze robiąc jeszcze zakupy.

czytaj więcej
W nowoczesnej sypialni

W nowoczesnej sypialni

2012-06-11 15:54:00

Dziś nie wyobrażamy sobie mieszkania bez sypialni. Prawie w każdym można wygospodarować takie miejsce, które stworzy intymną przestrzeń - strefę wypoczynku i regeneracji. Tylko od nas zależy czy będziemy się w nim czuć swobodnie i komfortowo, wypoczywać po całodziennych trudach i śnić kolorowe sny.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P