Mebin

Mebin w dziale pokój

Meble FOTELE i PUFY Inne Komody

Mebin w dziale sypialnia

Meble Łóżka

Mebin w dziele kuchnia

Meble Akcesoria kuchenne

Mebin w dziale informacje

Wiadomości Nagrody
Sypialnia w stylu Rossano

Sypialnia w stylu Rossano

2013-01-23 15:16:00

Utrzymana w jasnej tonacji, przedzielonej wyrazistą czernią i szkłem, nowoczesna sypialnia Rossano przywołuje tęsknotę za naturą i wszelkimi dobrodziejstwami, jakimi bezpośredni kontakt z przyrodą obdarza każdego z nas. Jej wnętrze uspokaja i doskonale relaksuje po dniu pełnym pracy. W połączeniu z delikatną zielenią dodatków: miękkiego dywanu i miłej w dotyku pościeli, kolorystyką ścian, doniczkowymi roślinami czy ustawionym na szafce wazonem z kwiatami stanowi prawdziwą oazę ciszy i odpoczynku. Tu wszystko ma swoje miejsce, każdy mebel jest nie tylko elegancki, ale i funkcjonalny.

czytaj więcej
W objęciach Morfeusza, czyli rzecz o wygodnym łóżku

W objęciach Morfeusza, czyli rzecz o wygodnym łóżku

2012-08-02 11:39:00

Czy zastanawialiście się Państwo kiedyś ile razy w ciągu dnia nadwyrężyliście swój kręgosłup? Ile ciężarów podniesionych wbrew zasadom dynamiki, ile godzin w tygodniu spędzonych przed komputerem, ile lektur przeczytanych przy nocnej lampce, w niewłaściwej pozycji … Czas na zmianę tych niezdrowych przyzwyczajeń! Kręgosłup prosi Was o dobre traktowanie. Ta bezcenna konstrukcja umożliwiająca sprawne funkcjonowanie zasługuje przynajmniej na wygodne i komfortowe łóżko, a Wy na zdrowy i relaksujący sen, po którym obudzicie się pełni energii i chęci do życia.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P