Galicja

Galicja w dziale pokój

Inne

Galicja w dziele łazienka

Meble Wyposażenie Inne
Doniczki balkonowe - praktyczne i dekoracyjne

Doniczki balkonowe - praktyczne i dekoracyjne

2017-03-06 12:02:00

Już wkrótce zakwitną balkony. Upragniona zieleń otoczy nas swoim pięknem, co sprawi, że chętnie będziemy spędzać każdą wolną chwilę w niewielkich prywatnych ogrodach. Wygodny, bujany fotel, mały stolik a na nim lampka wybornego wina lub filiżanka aromatycznej kawy uzupełnią aranżację i doskonale wpłyną na nasze samopoczucie. Aby oddać się relaksowi pośród ulubionych roślin, musimy najpierw wybrać z bogatej oferty rynkowej odpowiadające nam kwiaty oraz doniczki, w których będą mogły one rosnąć.

czytaj więcej
Wokół domu

Wokół domu

2016-05-11 07:54:00

Kolorowe, pachnące rabaty, miękki, zielony dywan pod stopami czy zaciszna altana schowana w gąszczu roślin to tylko kilka pomysłów na wymarzony ogród. Odpowiadający naszym potrzebom i dobrze zaprojektowany będzie źródłem radości i dostarczy wielu okazji do miłych chwil wypoczynku. Nawet jeśli mamy jedynie słoneczny taras lub balkon warto zainwestować w ładne przedmioty: meble, donice i osłonki oraz funkcjonalne akcesoria ogrodowe, aby cieszyć się komfortem i  rozkoszować przebywaniem na łonie natury.

czytaj więcej
Zacznij już działać w ogrodzie

Zacznij już działać w ogrodzie

2016-03-10 14:43:21

Patrzymy za okno i bez żalu stwierdzamy, że po zimie ani śladu.  Śnieg stopniał i gdy tylko słońce dłużej poświeci, czujemy zapach budzącej się do życia przyrody. Zew natury wzywa nas do ogrodowych zaciszy, już zapowiadających miły relaks i wytchnienie od codziennego zabiegania. Wprawdzie skowronki jeszcze nie śpiewają, ale my już powinniśmy zacząć przygotowania do wiosennych porządków. By później działać spokojnie i w pełni efektywnie, przygotujmy plan działań i potrzebne do tego sadzonki roślin i narzędzia.

czytaj więcej
Doniczki w naturalnych barwach

Doniczki w naturalnych barwach

2015-02-17 14:11:00

Niezwykle dekoracyjne doniczki firmy Galicja o nazwach kojarzących się z sycylijskim wulkanem Etna, a także z imieniem rzymskiej bogini kwiatów - Florą są idealną propozycją dla osób kochających naturę.

czytaj więcej
Praktyczne donice ogrodowe

Praktyczne donice ogrodowe

2014-09-01 18:48:00

Będą na pewno piękną ozdobą każdej zielonej przestrzeni, a często również naturalnym drogowskazem wyznaczającym drogę do okalającego dom ogrodu. Ustawione na progu lub schodach roztoczą ciepły, przyjazny nastrój zachęcając gości do wejścia.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P