Galicja

Galicja w dziale pokój

Inne

Galicja w dziele łazienka

Meble Wyposażenie Inne
Zasłonki prysznicowe do każdej łazienki

Zasłonki prysznicowe do każdej łazienki

2017-11-06 12:54:00

Główną zaletą wyposażenia naszych łazienek jest funkcjonalność. Armatura, szafki oraz akcesoria nie tylko mają zapewniać użytkownikom komfort podczas codziennej pielęgnacji, ale także powinny być trwałe, higieniczne i łatwe w czyszczeniu.  Obok walorów praktycznych cenimy również ich estetykę. W otoczeniu gustownych, pasujących do całości elementów wyposażenia doskonale zrelaksujemy się i wypoczniemy, a nasza łazienka stanie się znakomitą ozdobą domu.

czytaj więcej
Praktyczne maty łazienkowe

Praktyczne maty łazienkowe

2014-10-28 10:22:00

Gorąca, wieczorna kąpiel lub poranny, orzeźwiający prysznic w przyjaznym otoczeniu to najlepszy sposób na przygotowanie ciała do relaksującego snu lub kolejnego dnia wytężonej pracy. Z tego powodu większość z nas przywiązuje dużą wagę do wystroju łazienki. Znajdujące się w niej meble, armatura a także wszelkie funkcjonalne i dekoracyjne akcesoria powinny tworzyć ładną harmonijną całość i korzystnie oddziaływać na zmysły. Bo przecież właśnie to pomieszczenie jest naszą prywatną oazą spokoju, miejscem w którym regenerujemy siły i nabieramy energii do działania.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P