Galicja

Galicja w dziale pokój

Inne

Galicja w dziele łazienka

Meble Wyposażenie Inne
Jak utrzymać porządek w łazience - nowa linia koszy Filo

Jak utrzymać porządek w łazience - nowa linia koszy Filo

2017-08-29 12:09:00

Optymalne zagospodarowanie miejsca w łazience, zwłaszcza małej, przekłada się na bardziej efektywne wykorzystanie czasu, a o jego wartości nie trzeba nikogo przekonywać. Umiejętne posegregowanie i rozmieszczenie w ładnych koszykach środków czystości, kosmetyków i innych gadżetów wprowadzi porządek i podniesie walory estetyczne pomieszczenia.

czytaj więcej
Łazienka w klimacie SPA

Łazienka w klimacie SPA

2016-11-22 12:07:00

Łazienka to jedno z tych domowych pomieszczeń, w którym z dala od obowiązków i codziennego zgiełku, regenerujemy się i odpoczywamy. Nawet, gdy jest niewielkich rozmiarów, możemy ją tak urządzić by stała się naszym prywatnym SPA. Wszystko zależy od kolorystyki, doboru akcesoriów oraz mebli i oczywiście odkrycia, w jakiej aranżacji najłatwiej osiągamy upragniony relaks. Żywe barwy natury, pastele, a może stonowane odcienie brązu i szarości? Pomysłów na wystrój łazienkowej przestrzeni jest bardzo wiele.

czytaj więcej
Akcesoria Aspen - wygoda w łazience

Akcesoria Aspen - wygoda w łazience

2016-10-06 12:25:00

Łazienka duża i mała, urządzona w klasycznym lub nowoczesnym stylu ma przede wszystkim spełniać funkcje praktyczne. Powinno w niej znajdować się wszystko, co niezbędne - wysokiej jakości armatura, wygodne w użyciu meble, akcesoria i dodatki dekoracyjne. Wnętrze łazienki ma być również oazą komfortu, miejscem relaksu i regeneracji sił. Dlatego przy wyborze wyposażenia poszukujemy przedmiotów, które nie tylko doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, ale również będą ozdobą pomieszczenia. 

czytaj więcej
Galicja - Łazienka w pastelowej tonacji

Galicja - Łazienka w pastelowej tonacji

2016-06-28 14:33:00

Lato to doskonały czas na niewielkie zmiany w przestrzeni domowej. Wakacyjny nastrój sprzyja poszukiwaniom akcesoriów, które będą korzystnie oddziaływać na nasze samopoczucie, zwłaszcza wówczas, gdy powrócimy do pracy, a za oknem zrobi się szaro i deszczowo. Przebywając podczas urlopu w różnych interesujących miejscach, czerpiemy inspiracje z otaczającej nas przyrody i osiągnięć cywilizacyjnych innych kultur, przywożąc często jakieś drobiazgi, ożywiające i rozjaśniające wnętrza naszych mieszkań.  

czytaj więcej
Galicja: Akcesoria do każdej łazienki

Galicja: Akcesoria do każdej łazienki

2016-04-26 13:45:00

Pełnią użyteczne funkcje i ozdabiają - nie wyobrażamy sobie łazienkowego wnętrza bez praktycznych i często dekoracyjnych akcesoriów. W podstawowym zestawie najczęściej znajdują się: mydelniczka, dozownik na mydło, kubek i szczotka do WC. Ułożone w widocznych miejscach, na umywalce, półce czy obok toalety, mogą doskonale uzupełniać łazienkową aranżację. Wybór odpowiedniej linii wzorniczej zależy zarówno od indywidualnych upodobań mieszkańców, jak i od wystroju wnętrza. 

czytaj więcej
Rino - łazienkowa kolekcja na czasie

Rino - łazienkowa kolekcja na czasie

2015-08-24 14:14:00

Zatrzymać lato, sprawić by jego niepowtarzalny urok towarzyszył nam każdego dnia, także jesienią i zimą, kiedy za oknem nie ma już wielobarwnej przyrody i wspaniałych, dobrze działających na nastrój zapachów. Czy potrafimy zatrzymać lato, choćby we wnętrzach naszych domów, a zwłaszcza w tym bardzo ważnym dla naszego zdrowia i samopoczucia - łazienkowym wnętrzu?

czytaj więcej
Galicja

Nowe oblicze Twojej łazienki

2015-07-30 12:11:12

Niekiedy wystarczy zmienić nieco wystrój poszczególnych pomieszczeń by wprawić domowników w pozytywny nastrój. Nie muszą to być od razu wielkie aranżacyjne rewolucje, które są bardzo kosztowne i pochłaniają dużą część naszego czasu. Drobne gadżety meblowe i dekoracyjne doskonale odświeżą wizerunek salonu, kuchni czy łazienki.

czytaj więcej
Dozowniki na mydło w płynie - praktyczne i eleganckie

Dozowniki na mydło w płynie - praktyczne i eleganckie

2015-01-09 13:33:00

Mycie rąk to taka prozaiczna i banalna czynność. Rzeczywiście tak jest - po prostu bierzemy mydło i myjemy ręce. Niestety często po myciu pozostają niezbyt estetyczne ślady na umywalce lub wannie, gdzie szybko mogą rozwijać się bakterie. Jest na to prosta rada - praktyczne, a zarazem eleganckie dozowniki na mydło w płynie.

czytaj więcej
Galicja: Akcesoria do wymagających łazienek

Galicja: Akcesoria do wymagających łazienek

2014-12-16 11:01:00

W dzisiejszych czasach łazienki zaskakują swoim wystrojem i kolorystyką. Wielu z nas wybiera odważne aranżacje i wyraziste barwy. Prywatne salony kąpielowe mają nie tylko spełniać swoją podstawową funkcję, ale i sprzyjać relaksowi, a co za tym idzie nastrajać pozytywnie i dodawać energii.

czytaj więcej
Waga w łazience

Waga w łazience

2014-11-03 15:56:43

Wielu z nas rozpoczyna dzień od sprawdzenia wagi swojego ciała. Czy jest ona zadowalająca czy też musimy zrezygnować z części ulubionych potraw i smakołyków, poświęcając równocześnie więcej czasu ćwiczeniom fizycznym. Dlatego łazienkowa waga powinna być zawsze pod ręką, przyda się także tym z nas, którzy jedynie od czasu do czasu pragną poznać liczbę swoich kilogramów.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P