Invado

Invado w dziale informacje

Wiadomości Promocje
Prestige - listwy przypodłogowe z klasą

Prestige - listwy przypodłogowe z klasą

2017-10-17 11:45:00

Listwy przypodłogowe to kropka nad „i” wykończenia każdego mieszkania. Stanowią praktyczny, a jednocześnie dekoracyjny element wnętrza. Tak jak kolekcja Prestige od Invado, która doskonale wpisuje się w aktualne trendy, oferując aż sześć stylowych modeli listew.

czytaj więcej
Invado: Prestige - eleganckie listwy przypodłogowe

Invado: Prestige - eleganckie listwy przypodłogowe

2016-06-07 11:58:00

Listwy przypodłogowe są jednym z tych detali, których nie może zabraknąć w perfekcyjnie urządzonym domu lub mieszkaniu. Kolekcja Prestige firmy Invado doskonale wpisuje się w aktualne trendy oferując modele w prostej, neutralnej stylistyce. 

czytaj więcej
Elegancki detal - listy przypodłogowe z kolekcji skandynawskiej

Elegancki detal - listy przypodłogowe z kolekcji skandynawskiej

2014-09-25 10:23:05

Styl skandynawski to połączenie elegancji, prostoty i umiaru. Biel, z pozoru zimna, w odpowiednim połączeniu aranżacyjnym potrafi stworzyć przytulne miejsce do życia, w którym jakość łączy się z wyczuciem przestrzeni. Listy przypodłogowe Invado z kolekcji skandynawskiej to propozycja dla tych, którzy cenią dbałość o detale. Listwa może bowiem współgrać z kolorem podłogi i stanowić z nią jedną całość. Ale często też dla specjalnego efektu aranżacyjnego zestawia się ją w kontraście z posadzką. Oprócz funkcji estetycznych, listwa pełni też rolę praktyczną. Dzięki niej możemy zamaskować mało estetyczną szczelinę dylatacyjną powstającą między ścianą a podłogą. Ponadto pozwoli ukryć kable czy przewody.

czytaj więcej
Kolor w duecie z bielą

Kolor w duecie z bielą

2014-08-21 11:57:00

Moda na biel trwa. Aby zbyt szybko się nie znudziła, warto wzbogacić ją o kolorystyczne akcenty. Przełamią schemat, a jednocześnie sprawiają, że biel będzie OK także dla pragmatyków, którzy czasem rezygnują z niej, bojąc się, że prędko wymusi kolejny remont.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P