JANPOL

JANPOL w dziale pokój

Tekstylia i pościel

JANPOL w dziale sypialnia

Materace Łóżka Tekstylia / pościel

JANPOL w dziale informacje

Wiadomości
Urządzamy sypialnię

Urządzamy sypialnię

2014-04-15 14:39:00

Sypialnia, jak mało które pomieszczenie w naszym domu, powinna być pokojem szytym na miarę. Tu trendy i pomysły aranżatorów mają znaczenie drugorzędne. Najważniejsze to stworzyć wnętrze funkcjonalne, w którym dobrze będzie się odpoczywało.

czytaj więcej
Z alergią za pan brat

Z alergią za pan brat

2014-04-10 13:02:00

Alergia to problem, który dotyka wielu ludzi. Jej objawy są dotkliwe i potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. Zwykły odpoczynek staje się gehenną, jeśli nagromadzony w materacu kurz i drobnoustroje utrudniają swobodne oddychanie. Aby temu zapobiec, warto wybrać model materaca wykonany z surowców o właściwościach antyalergicznych. To samo tyczy się pokrowca na materac. Ten, nie tylko zapewni większą higienę, ale również poprawi jakość naszego snu. 

czytaj więcej
Komfort na wyciągnięcie pleców

Komfort na wyciągnięcie pleców

2014-04-08 12:25:00

Materace kieszeniowe to jedne z najchętniej wybieranych modeli. Ich konstrukcja opiera się na sprężynach, ale nierzadko stosuje się również inne materiały podnoszące komfort użytkowania. Przykładem może być materac Erebu Dream z oferty Fabryki Materacy Janpol.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P