JANPOL

JANPOL w dziale pokój

Tekstylia i pościel

JANPOL w dziale sypialnia

Materace Łóżka Tekstylia / pościel

JANPOL w dziale informacje

Wiadomości
Fakty i mity o materaca lateksowych

Fakty i mity o materaca lateksowych

2016-08-29 10:45:34

Materace lateksowe, bardzo często goszczą w sypialnianych wnętrzach. Lateks posiada bowiem wiele cech mających pozytywny wpływ na organizm człowieka. Wraz z ekspertami z Fabryki Materacy JANPOL bierzemy pod lupę najpopularniejszy surowiec na rynku, wytworzone na jego bazie podłoża snu i odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

czytaj więcej
Cała rodzina w sypialni rodziców

Cała rodzina w sypialni rodziców

2016-08-09 08:44:16

Sypialniane łóżko to szczególne miejsce w każdym rodzinnym domu. Z jednej strony pełni funkcję wypoczynkową po całym intensywnym dniu pracy, z drugiej - jest przestrzenią dla zabawy rodziców z dziećmi. Czym więc kierować się, wybierając ten mebel dla dorosłych, którzy regularnie dzielą go ze swoimi pociechami?

czytaj więcej
Żółta sypialnia na lato

Żółta sypialnia na lato

2016-05-24 10:01:16

Żółty to barwa budząca w nas pozytywne emocje - kojarzy się ze Słońcem, latem i wakacjami. Dlaczego warto wprowadzić do sypialni ten kolor? Odpowiedzi szukamy wraz z ekspertami Fabryki Materacy JANPOL.

czytaj więcej
Janpol: Poduszka wypełniona żelem

Janpol: Poduszka wypełniona żelem

2014-08-12 11:35:00

Przez lata panowało przekonanie, że kołdry i poduszki wypełnione pierzem są najlepsze. Nowoczesne technologie pozwoliły na wprowadzenie materiałów, które nie tylko doskonale zastępują te tradycyjne, ale często wręcz przewyższają je jakością.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P