Thermomix

Thermomix w dziele kuchnia

Akcesoria kuchenne Kolekcje sprzętów agd

Thermomix w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Thermomix

Thermomix to jeden z obszarów działalności grupy Vorwerk z siedzibą w Wuppertalu (Niemcy). Firma została założona w roku 1883 jako rodzinne przedsiębiorstwo, zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości produktów (w systemie sprzedaży bezpośredniej). Ważnym elementem oferty przedsiębiorstwa jest Thermomix, wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które od ponad 50 lat ułatwia codzienne przygotowywanie posiłków. Wyjątkowe połączenie ponad 12 funkcji w jednym urządzeniu oraz tysiące specjalnych przepisów gwarantujących przygotowanie pysznych dań zainspirowały dotąd ponad siedem milionów użytkowników na całym świecie. To kompaktowe urządzenie kuchenne dostępne jest w systemie sprzedaży bezpośredniej: ponad 30 000 przedstawicieli na całym świecie przeprowadza w domach klientów efektowne prezentacje, ukazujące możliwości urządzenia Thermomix. Po dokonaniu zakupu klienci mogą korzystać z indywidualnego wsparcia przedstawiciela. Thermomix ma swoje przedstawicielstwa we Włoszech, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Polsce, na Tajwanie, w Meksyku i Czechach. Sprzedaż w 41 innych krajach prowadzona jest za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów.

Niezastąpiona pomoc w kuchni - wielofunkcyjne urządzenie Thermomix

Niezastąpiona pomoc w kuchni - wielofunkcyjne urządzenie Thermomix

2016-01-25 11:36:00

Jeszcze na dobre nie przyzwyczailiśmy się do jedzenia w restauracjach, a już - mniej  lub bardziej rozczarowani jakością szybkich przekąsek - wracamy do własnych kuchni. Moda na gotowanie trwa w najlepsze i końca nie widać, tym bardziej, że brak czasu, dzięki dzisiejszej technologii, to już żadna wymówka. 
 

czytaj więcej
Efektywna dystrybucja ciepła z Flexalen 600 Compact

Efektywna dystrybucja ciepła z Flexalen 600 Compact

2015-03-25 11:21:00

Wraz ze wzrostem zainteresowania inwestorów alternatywnymi źródłami energii na znaczeniu zyskują instalacje wykorzystujące ciepło niskotemperaturowe. Z racji prostego montażu i osiągania coraz wyższych sprawności na znaczeniu zyskują pompy powietrze-woda, które w niedalekiej przyszłości mają realną szansę stać się wiodącym źródłem energii odnawialnej w gospodarstwach domowych.

czytaj więcej
Thermaflex ProtecTube - ciepło Ziemi pod ochroną

Thermaflex ProtecTube - ciepło Ziemi pod ochroną

2015-03-04 11:30:00

Wyczerpywanie się światowych zasobów kopalnych niesie za sobą postępujący wzrost cen paliw, takich jak węgiel, olej opałowy czy gaz. Szczególnie dotkliwie jest to widoczne w przypadku rachunków za ogrzewanie. Racjonalne staje się zatem poszukiwanie alternatywnych rozwiązań, które będą ekonomiczne dla inwestora i zarazem przyjazne dla środowiska naturalnego - takich jak wykorzystanie energii geotermalnej, pochodzącej z wnętrza Ziemi.

czytaj więcej
Gotowanie za dotknięciem palca - nowy Thermomix

Gotowanie za dotknięciem palca - nowy Thermomix

2014-10-31 12:25:00

Dzięki innowacyjnym nośnikom przepisów na Thermomix, dotykowemu ekranowi i unikalnej funkcji gotowania z ustawieniami, nowy Thermomix jeszcze bardziej ułatwia gotowanie i wyznacza nowe standardy.

czytaj więcej
Thermomix: Idealny asystent kuchenny - jaki powinien być?

Thermomix: Idealny asystent kuchenny - jaki powinien być?

2014-01-28 12:32:00

Wybierając sprzęt, który będzie pomagał nam w gotowaniu, rozpatrujemy zazwyczaj różne aspekty jego użytkowania. Chcemy dzięki niemu zaoszczędzić czas i pieniądze oraz przygotowywać smaczne posiłki. Dla wielu osób liczy się też możliwość zdrowego odżywiania się oraz troska o ekologię. Poniżej podpowiadamy, jak wybrać urządzenie, które spełni wszystkie te kryteria.

czytaj więcej
Oszczędzaj, gotując w domu z Thermomixem!

Oszczędzaj, gotując w domu z Thermomixem!

2014-01-14 12:09:00

Zdrowsze, tańsze i wcale nie tak bardzo pracochłonne, jak sądzą niekórzy. Posiłki przygotowywane w domu pomogą nam zrównoważyć dietę i domowy budżet, dając jednocześnie okazję do ciekawych, kulinarnych eksperymentów. Z pomocą szefom domowych kuchni przychodzą nowoczesne rozwiązania z zakresu AGD, takie jak wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Thermomix.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P