Coniveo

Coniveo w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Coniveo

Coniveo to jedna z największych w Polsce firm z branży wykładzin obiektowych. Od 1995 roku zajmuje się dystrybucją markowych wykładzin obiektowych i akcesoriów podłogowych, a także montażem w biurach i instytucjach, szkołach, hotelach oraz gabinetach medycznych. Firma wykonała blisko 6 tys. realizacji, co czyni ją ekspertem w branży. Posiada ponad 30 tys. mkw. wykładzin dostępnych "od ręki" w magazynie w Warszawie. Coniveo jest także przedstawicielem producenta wykładzin marki Workstep oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek Traper (systemy wycieraczek), Rollmat (maty podłogowe) i Gripper (taśmy antypoślizgowe).

Bajkowa wykładzina Coniveo w nowym sklepie Smyk

Bajkowa wykładzina Coniveo w nowym sklepie Smyk

2013-12-02 11:33:00

Firma Coniveo dostarczyła i zamontowała wykładzinę na specjalnych stoiskach zabawek Barbie, Fisher Price, Monster High oraz Princess w nowym sklepie Smyk w Warszawie przy ulicy Chmielnej. Podłoże o powierzchni około 90 metrów kwadratowych zostało wykonane z około półtora tysiąca elementów o różnorodnych kształtach i kolorystyce. Całość została ułożona ręcznie przez zespół instalatorów Coniveo.
 

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P