Black Red White

Black Red White w dziale sypialnia

Meble Szafy Komody Łóżka Inne

Black Red White w dziale informacje

Promocje katalogi Wiadomości Nagrody Wydarzenia
Podano do stołu - najmodniejsze zastawy stołowe

Podano do stołu - najmodniejsze zastawy stołowe

2016-04-25 13:35:00

Najnowsze trendy wzornicze to nie tylko styl mebli czy topowe kolory sezonu. Moda przenosi się na przedmioty codziennego użytku - szklanki, talerze i misy - wskazując kierunek, w którym powinniśmy iść, wybierając zastawę stołową. Co w tym sezonie będzie najmodniejsze i jak nakryć do stołu, by oczarować gości? Sprawdź propozycje Black Red White i wybierz najlepszy zestaw dla siebie.

czytaj więcej
Karafki do kuchni i salonu

Karafki do kuchni i salonu

2015-02-03 15:32:00

Przyszedł czas na inspiracje, które zupełnie odmienią myślenie o szkle. W tym sezonie na stoły trafiają karafki w różnorodnej postaci. Coś dla siebie znajdą amatorzy zarówno gładkiego szkła, jak i kryształów. Black Red White proponuje całą gamę interesujących propozycji do kuchni i salonu.

czytaj więcej
Elegancko i ze smakiem - jadalnia o kilku twarzach

Elegancko i ze smakiem - jadalnia o kilku twarzach

2014-12-11 16:14:00

Wspólny posiłek to zwyczaj, który powinien być celebrowany w szczególny sposób. Czas spędzony przy stole zbliża do siebie wszystkich domowników i przybyłych gości. Zadbajmy o to, by te szczególne, spędzone razem chwile były wyjątkowe również pod względem estetyki. Zachwyć wszystkim efektowną zastawą stołową od Black Red White!

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P