Spot Light

Spot Light w dziale informacje

Wydarzenia

O firmie Spot Light

Spot Light – producent lamp energooszczędnych – działalność rozpoczął w 1996 roku. W pierwszych latach firma koncentrowała się na produkcji lamp typu spot. Z czasem, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, oferta wzbogacała się o nowe typy lamp oraz inne produkty. Firma bazuje na najnowszych rozwiązaniach technicznych oraz aktualnych trendach, dążąc jednocześnie do zachowania najwyższych standardów jakościowych.

Design w wielu odsłonach - nowe kolekcje firmy SPOT Light na rok 2016

Design w wielu odsłonach - nowe kolekcje firmy SPOT Light na rok 2016

2016-02-08 13:06:00

Na sezon 2016 firma SPOT Light odświeża i wzbogaca swoje portfolio produktowe o trzy nowe linie produktowe - Premium, Wood i Basic. Połączenie wysokiej klasy rzemiosła z najlepszej jakości surowcami sprawia, że oprawy SPOT Light przykuwają uwagę olśniewającym blaskiem kryształów i oryginalnym designem inspirowanym naturalnymi materiałami.

czytaj więcej
SPOT Light zabłyśnie premierami na targach ŚWIATŁO!

SPOT Light zabłyśnie premierami na targach ŚWIATŁO!

2016-01-11 12:14:17

To już XXIV edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO. Jedna z najważniejszych imprez w Europie Środkowowschodniej wyznacza nowe tendencje, które obowiązują jeszcze długo po jej zakończeniu. Złoty Sponsor Targów, firma SPOT Light, przygotowała w tym roku nad wyraz ciekawą kolekcję lamp, która ukierunkuje trendy oświetleniowe na sezon 2016.

czytaj więcej
Spot Light: LED Oliver - nowoczesny dżentelmen spotowy

Spot Light: LED Oliver - nowoczesny dżentelmen spotowy

2013-11-25 12:03:00

Zdecydowany i elegancki, urzeka indywidualnym charakterem i stylem, ceniony wśród mężczyzn, uwielbiany przez kobiety. Taki jest LED Oliver - nowoczesna seria ledowego oświetlenia typu spot firmy SPOT Light. Kolekcja ta wyróżnia się minimalistycznym designem, który efektownie uzupełni odważne aranżacje bazujące na surowych formach i metalicznych wykończeniach.
 

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P